فهرست
او می‌داند
او می‌داند

او می‌داند

آی اسپورت – بهانه گرفتن هیچ کاری ندارد و این را همه آنهائی که سالها در این فوتبال و شاید در جاهای دیگر مشغول به کار هستند به خوبی می‌دانند. هر روز به سر رسانه‌ها کوبیدن کار شایسته‌ای نیست. همین چند روز پیش شاهد بودیم که پپ گواردیولا که یکی از بهترین نتایج تاریخ لیگ در انگلستان را تا اینجای کار گرفته چگونه از بهانه جوئی‌های مورینیو در توجیه باخت خانگی‌اش در برابر همشهری‌هایش گفت .

 برانکو ایوانکوویچ مردی از این جنس نیست. او به خوبی شاهد خیمه شب بازی‌های سیما هست . این که فردوسی پور حرف‌های بی معنی می‌زند از یک سو و مصاحبه هدایتی و به هم زدن تمرکز تیم و اعلام لغو بازی و سپس به یک باره دستور اجرای آن و شرایط داوری همه بهانه‌های برای برانکو می‌توانستند باشند.

حتی باید به توجیه‌های مضحک محمد حسن انصاری فرد در مورد تیم  گوش می‌کردیم مردی که خودش کارنامه‌ای در زمینه مربیگری ندارد و در رده مدیریت هم که فاجعه است اما از تاکتیک برانکو ایراد می‌گیرد و از دو هافبک تدافعی بازی کردن تیم ایراد می‌گیرد و می‌گوید کامیابی نیا بدون دستور برانکو در حملات شرکت می‌کند! اما برانکو می‌گوید  ما 10 شانس گل ایجاد کردیم. از کناره‌ها، از سانترها و از مرکز زمین. از ضربات ایستگاهی هم شانس درست کردیم اما متاسفانه نتوانستیم گل بزنیم. وقتی گل نزنیم مجازات می‌شویم.

پرسپولیس مجازات شد چون می‌توانست از موقعیت‌هایش استفاده کند اما این کار را نکرد. پرسپولیس علیرغم این که بازی را در پنالتی‌ها باخت اما موقعیت‌های زیادی را از دست داد. این تیم تا دقیقه آخر حمله کرد اما قرار نبود توپ وارد دروازه بشود.  پرسپولیس باید به منشا و علیپور روحیه بیشتری بدهد. این دو بازیکن خیلی خوب عمل کرده‌اند. پس به خاطر یک بازی بر سر آنها نکوبیم همان طوری که برانکو نکوبید.

کل تیم مشکل داشت؛ زیرا تمرکزش را بر هم زدند و با یک داوری بد سعی در تقسیم جوایز به تیم‌های دیگر داشتند. اما  برانکو می‌داند و ما هم باید بدانیم که راه سخت است پرسپولیس باید به راه خود ادامه دهد و از یاد نبریم هیچ تیمی نمی‌تواند همه جام‌ها را در یک فصل ببرد. این واقعیتی است که برانکو می‌داند به همین دلیل مجموعه خودش را مورد هدف قرار می‌دهد و به ادامه راه می‌اندیشد و این کار به واقع راهکاری مناسب برای مردی است که یکی از بهترین تیم‌های تاریخ پرسپولیس را ساخته است.

۲۲۷ ۶  
آی اسپورت
2017-12-20 11:11:00
نظر دهید

۶ نظر
ali
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۲:۲۰
یه مسیله مهم که تو این هم همه ای که فردسی پور راه انداخت همه یادشون رقت و از کنارش رد شدن، دولت واقعا با چه رویی واسه پرسپولیس پا در میونی رسمی و دیپلماتیک کرد درحالی که همین چند ماه پیش در برابر محرومیت استقلال و تراکتور سکوت کامل کرده بود؟ از این رفتار رنگی تر چه حرکتی میتونست انجام بده؟!
سعید از خوزستان
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۲:۵۲
مرسی اقای عاطف بابت این متن دلنشینتون من هم به عنوان یه تاجی اصیل معتقدم که قراره جوایز تقسیم بشه .پرسپولیس بدون شک قهرمان لیگه و چون ما ته جدول هستیم میخوان یه جوری دل ما رو بدست بیارن و یه جام حذفی الکی بهمون بدن که ستاره چهارم رو بزنیم و به قول معروف خرمون کنن الحق و والانصاف ماهم خوب خر میشیم.زنده باد تاج
علیرضا
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۷:۵۹
بزدل بودن و زیر نقاب رفتن هم عالمی داره ها
بهرام
جمعه ۱ دی ۱۳۹۶، ۲۳:۲۷
انصافا با این همه وجنات شما یکی نیازی به خر شدن ندارید ماشالله شکسته نفسی میفرمائید!
ساشا
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۲:۵۶
آفرین متین خوبی بود ، مهم تلاش کردن و روبه جلو بودن هست ، برگشت به عقب و افسوس خوردن ، عملکرد حال وآینده رو هم تحت تاثیر قرار میده!!!
علیرضا
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۰۲
یعنی خوشم میاد وقاهت لنگی تمومی نداره.موندم داوری دیروز چش بود؟؟پنالتی تیمتون گم شد؟؟حریف باید اخراج میشد؟؟؟خو بعله دیگه دوستان مثل بازی با بادران براشون پنالتی اون مدلی گرفتند دیگه تو بازی ای داور براشون اونجوری بازی رو درنیاره رو برنمی تابند و میگم داوری یه طرفه به نفع حریف.در ضمن آقای عاطف از شما بعیده اینطور نوشتن.یه سری به نوشته های 10-12سال پیشتون تو جهان فوتبال بزنین بد نیست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر