فهرست
لذت باز پس‌گیری یک رکورد از استقلال
لذت باز پس‌گیری یک رکورد از استقلال

لذت باز پس‌گیری یک رکورد از استقلال

آی اسپورت – پرسپولیس در لیگ هفدهم با فاصله زیادی از سایر رقبا در صدر جدول رده بندی قرار دارد. این عملکرد باعث شده تا تمام عناوین برتر این دوره به نام سرحپوشان تهرانی ثبت شود. این تیم با ۱۲ برد دارای بیشترین تعداد پیروزی ، با تنها یک باخت کم شکست ترین تیم ، با ۳۰ گل زده بهترین خط حمله ، با ۷ گل خورده بهترین خط دفاع و با کسب ۲۳ امتیاز در خارج از خانه بهترین تیم بازیهای خارج از خانه لیگ به شمار می‌آید/ پرسپولیس به عناوین فردی نیز رحم نکرده است. علی علیپور با ۱۱ گل آقای گل لیگ ، محسن مسلمان با ۹ پاس گل ، بهترین پاسور و علیرضا بیرانوند با ۱۱ کلین شیت رکورددار کلین شیت در لیگ هفدهم است.

تنها عنوانی که پرسپولیس موفق به کسب آن نشده است عنوان بهترین تیم بازیهای خانگی است. مدافع عنوان قهرمانی در شروع لیگ در دیدارهای خانگی دچار لغزش شد و در ۲ دیدار پیاپی برابر سیاه جامگان و پیکان تنها ۱ امتیاز گرفت. هر چند پرسپولیس در ادامه مسابقات به روند سابق بازگشت و اکنون در آستانه فتح این عنوان نیز قرار دارد.

در حال حاضر استقلال تهران با کسب ۱۸ امتیاز از ۹ بازی در صدر جدول بازیهای خانگی قرار دارد و پرسپولیس با یک بازی کمتر یعنی ۸ بازی با ۱۷ امتیاز در رتبه دوم است. با توجه تفاضل گل بهتر پرسپولیس نسبت به استقلال  ،‌سرخپوشان می توانند حتی با تساوی مقابل نفت تهران عنوان بهترین تیم بازیهای خانگی را نیز از آن خود سازد.

 

90tv

۱۲    
آی اسپورت
2018-01-04 13:45:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر