فهرست
بازی فولاد - استقلال برگزار می‌شود
بازی فولاد - استقلال برگزار می‌شود

بازی فولاد - استقلال برگزار می‌شود

آی اسپورت - سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ از قطعیت برگزاری بازی فولاد و استقلال در روز 27 دی خبر داد. حرفهای سهیل مهدی در مصاحبه با برنامه تهران ورزشی را بخوانید:

-به تقویمی که اعلام کردیم پایبند هستیم. دستور خاصی هم به ما اعلام نشده هیچ، بلکه روی برگزاری مسابقات هم تاکید شده، چون در نیم فصل اول علاوه بر اینکه زمان برگزاری مسابقات برای تیم‌ها آزاد بود، زمان استراحت مناسبی هم داشتند، تعطیلی‌های ناخواسته‌ای هم تحمیل شد و به همین خاطر فشاری به نیم فصل دوم وارد کرد و علاوه بر مسابقات لیگ قهرمانان آسیا و جام حذفی، شرایطی فراهم شد که در نگرانی و ریسک برای اتمام مسابقات برویم. علاوه بر این بحث اردو‌های تیم‌های ملی هم وجود دارد. ناچاریم به برنامه زمانبندی پایبند بمانیم و باید یک مقدار در کنار هم فشار و تنگی مسابقات را تحمل کنیم تا بتوانیم لیگ را به پایان برسانیم.

-ما فقط برگزار کننده هستیم. دوستان مصاحبه می‌کنند و در این مورد مختار هستند، با تمام احترامی که برای رسانه‌ها قائلیم در رسانه‌ها نمی‌توانیم پاسخ بدهیم. در مورد مکاتبات با سازمان لیگ در خدمتشان هستیم. به مکاتباتشان هم پاسخ دادیم. حضوری می‌توانند به سازمان لیگ بیایند و تقویم را نگاه کنند، اگر فرصت و امکان بود این کار را انجام می‌دادیم. همیشه در تعامل بوده‌ایم. نمایندگان باشگاه‌ها ما دیده‌اند که نهایت سعی‌مان را همیشه کرده‌ایم. اگر بخواهند بازی کنند یا نکنند اختیار با خودشان است، ارکان انضباطی فدراسیون در این مورد تصمیم‌گیری می‌کنند. اگر تشریف بیارند مسابقات را برگزار کنند ممنون می‌شویم. ما تصمیم گیرنده نیستیم.

-در مورد اینکه باشگاه فولاد معتقد است ۳ بازیکن در تیم ملی امید دارد و به همین خاطر نباید بازی برای این تیم برگزار شود، افزود؛ بحث بازیکنان باشگاه‌ها در تیم‌های ملی، برای تیم بزرگسالان وجود دارد و طبق مصوبه برای المپیک نیز برای مرحله نهایی این مسابقات است. برای مرحله مقدماتی در المپیک دوستان بروند و آیین‌نامه را نگاه کنند. ما بحث و صحبتی در این مورد نداشتیم. حتی مسابقات مقدماتی المپیک در فیفادی نیستند یعنی اردو‌ها و مسابقات ما در در تقویم فیفا نیستند. ما در رابطه با بحث مصاحبه‌ها پاسخگو نیستیم. دوستان آزادند مصاحبه کنند. منعی در این مورد نیست. برگزاری این بازی از نظر کمیته مسابقات به قوت خودش باقی است، مگر اینکه هیات رئیس فدراسیون فوتبال یا ریاست فدراسیون در این مورد دستور بدهند.

  ۱  
آی اسپورت
2020-01-13 13:21:00
نظر دهید

۱ نظر
رضا
دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸، ۱۴:۵۵
بی شرف فولادو نابود کردید . ما بازی نمیکنیم فقط حمایت کنید از تیمهای پایتخت .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر