فهرست
دفاعیه طاهری: ادعاهای غیر واقعی
دفاعیه طاهری: ادعاهای غیر واقعی

دفاعیه طاهری: ادعاهای غیر واقعی

آی‌اسپورت- مدیر پرسپولیس در واکنش به پرونده ویژه شب گذشته نود،به سایت رسمی گفت: بعضی افراد در آستانه حساس‌ترین بازی پرسپولیس و نماینده ایران حداقل در دو فصل اخیر مطالبی را در رسانه‌ها به ویژه تلویزیون مطرح می‌کنند که بخش اعظمی از آن نادرست و دور از حقیقت است. عملکرد آن ها به شکلی است که گاهی احساس می شود بیشتر نگران الهلال هستند و نه پرسپولیس.

«متاسفانه شرایط پیش آمده برای پرسپولیس دستاویزی قرار گرفته است تا بعضی افراد با سوء استفاده از فضای روانی پیش آمده و عدم اطلاعات کافی نزد افکار عمومی، هر آنچه که دوست دارند را به شکلی غیر مسوولانه در راستای اهداف خود ، مطرح کنند. در این وضعیت شاهد هستیم که درست در شب قبل از مهمترین بازی پرسپولیس و نماینده فوتبال ایران در دو، سه فصل اخیر چنین افرادی به اظهارنظرهای نادرست و ارائه اطلاعات غلط می‌پردازند که حاصل آن نمی‌تواند غیر از آشفتگی هواداران و پرسپولیس به سود حریف سعودی باشد. در این میان عملکرد بعضی، کاملا این شائبه وتلقی را ایجاد می کند که آنها نگران الهلال هستند ونه پرسپولیس!»

«بعضی افراد ، در این شرایط حساس می‌آیند و با استفاده از برنامه‌های تلویزیونی یکسری حرف‌هایی می‌زنند و اظهارنظرهایی را مطرح می‌کنند که بخش اعظم آن نادرست است. آنها همچنین ادعاهایی را مطرح می‌کنند بدون آنکه اطلاعی از اقدامات باشگاه داشته باشند. باشگاه پرسپولیس قطعا در موقع لزوم پاسخ‌های مناسبی برای این موارد خواهد داشت ولی اکنون هواداران بدانند که در راستای پیگیری‌ها و اقداماتی که در حال انجام است و به منظور جلوگیری از هرگونه سوء استفاده از مطالب و اطلاعاتی که ممکن است در صحبت‌ها مطرح شود به این مقدار بسنده می‌کنیم.»

«در شرایط فعلی با توجه به اینکه هواداران نگران هستند، نمی‌خواهیم فکر آنها را بیشتر مشوش کنیم. تا امروز با لطف و حمایت هواداران کار را پیش بردیم، از اینجا به بعد هم به یاری خدا کار را با حمایت همین هواداران ، درایت کادر فنی، همت بازیکنان ادامه خواهیم داد وان شاء ا... پیروز از مصاف با الهلال خارج خواهیم شد.»

« در چند روز اخیر مطالب نادرست زیادی علیه پرسپولیس مطرح شده است ولی در حال حاضر در کنار پیگیری تمام اقدام‌های لازم، از هواداران می‌خواهیم در این شب‌های عزیز بزرگ که از بهتری زمان ها برای استغفار و دعا است، برای موفقیت تیم  محبوب خود و کشورشان در بازی‌های پیش رو دعا کنند.»

۳ ۹  
آی اسپورت
2017-09-26 14:15:00
نظر دهید

۹ نظر
ب
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۴:۳۱
فقط تو ایران یه مدیر میتونه جعل سند کنه 4 میلیارد به ترکیه بده 3 میلیارد به بازیکن و پر رو هم باشه !!
علیرضا
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۴:۳۷
شما غصه اون 7 میلیاردی رو بخور که فتل داد و شوالیه گرفت. کسی نگفته اشتباه نکرده ایشون. حرف اش اینکه که شب قبل بازی توی تلوزیون خودت، به راحتی روحیه ات رو میکشن. هیچ کس از برد پرسپولیس توی تلوزیون خوشحال نمیشه. طوری نیست اگر شکست هم بخوریم سرمون بالاست که تیم طبقه کارگری هستیم نه اشراف و حکومتی.
۱
علی
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۵:۱۶
دقیقا! تو همین ایران فقط پیدا میشه که هوادار لات آسمون جل استقلالی که مربی پیتزا فروشش ۴ میلیارد پیش خور کرده و مدیریت باشگاهش ۳۰ میلیارد برای مربی ترکیه کنار گذاشته پر رو بازی در بیاره!!!!
۲
تیم شانزدهم جدول با دو گل زده در هفت بازی
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۶:۲۳
به دردهای خودت برس
۲
علی
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۴:۳۵
همانطور که وکیل طارمی اعلام کرده، عوامل ریزه اسپور در تهران موفق شده اند مدارکی بر علیه پرسپولیس به فیفا ارائه بدهند..
این ادعا را اگربخواهیم درست ترجمه کنیم این می شود که دست خیانت کار رقیبان داخلی از درون فدراسیون مدارک محکمه پسندی را در اختیار نفوذی های ریزه اسپور قرار داده اند...
بخصوص اینکه ثبت قرار داد طارمی در هر تاریخی با مسئولیت فدراسیون انجام شده است!
۱ ۱
موراتا
چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۶، ۰۰:۱۰
علی آقا این حرفها چیه چرا آدرس غلط آقایون رو باور میکنید مدیرای پرسپولیس با یک نقشه بچه گانه فکر کردن اگر تاریخ قرارداد رو زودتر از واقعیت ثبت کنن میتونن سر فیفا کلاه بزارن قسمت دردناک قضیه اینجاست که اگر همین یک حماقت رو انجام نمیدادن امروز محرومیت فقط شامل حال طارمی میشد و هیچ مسئولیتی متوجه باشگاه نبود مدیریت باشگاه علنا یک حرکت زشت و غیر اخلاقی انجام داده حالا اینکه چطور دست دروغگو رو شده چه اهمیتی داره
علی
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۴:۳۵
همانطور که وکیل طارمی اعلام کرده، عوامل ریزه اسپور در تهران موفق شده اند مدارکی بر علیه پرسپولیس به فیفا ارائه بدهند..
این ادعا را اگربخواهیم درست ترجمه کنیم این می شود که دست خیانت کار رقیبان داخلی از درون فدراسیون مدارک محکمه پسندی را در اختیار نفوذی های ریزه اسپور قرار داده اند...
بخصوص اینکه ثبت قرار داد طارمی در هر تاریخی با مسئولیت فدراسیون انجام شده است!
Farhad
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۴:۴۶
والا اینا ظاهرا طلب کار هم هستن. فاجه ملی بوده .پول بیت ال مال و حیف و میل میکنن زبونشونم درازه. دزدی فقط از دیوار مردم بالا رفتن نیست.
بابک پرسپولیسی
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۴:۴۷
نمیدونم کلمه "وقاحت" یعنی چی؟!
ولی مدیران و مسیولین وطنی فکر کنم بتونند به راحتی براتون به عینه هر روز نشون بدند!
وقیح! بعد از چنین گندی به جای معذرت خواهی باج خواهی میکنه و دنبال مقصر و دشمن و توطئه برای توجیه میگرده!
آقای طاهری چرا باز مبهم!!!فقطط متهم میکنی؟!
راست میگی بکو کدام اطلاعات دقیقا اشتباه بوده؟!
بس کنید این روش های نخ نما را
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر