فهرست
دو عادتِ عجيب ژنرال: تبريک و توهين!
دو عادتِ عجيب ژنرال: تبريک و توهين!

دو عادتِ عجيب ژنرال: تبريک و توهين!

آی اسپورت - كمتر كسی انتظار داشت امير قلعه‌نويی بعد از شكستِ سنگين تيمش در ورزشگاه آزادی، در گفتگوی تلويزيونی بعد از مسابقه شركت كند و بی هيچ نشانی از عصبانيت و اعتراض، به برتری محسوس حريف در جريان مسابقه اعتراف كند. ژنرال اين بار هم به سبک همه گفتگوهای بعد از بازی‌اش، مسابقه را به فوتبال ايران تبريک گفت و به اين موضوع اشاره كرد كه همه از تماشای اين نبرد، لذت برده‌اند. سرمربي تراكتورسازی البته توضيح نداد كه تقريبا همه جذابيت اين بازی، نتيجهِ نمايش خوب تيم حريف بود و تراكتور با يک نمايش ضعيف‌تر از حد انتظار، نتوانست كمک چندانی به زيبا‌شدن مسابقه كند. خشم پنهان‌شده قلعه‌نويی روبروی دوربين تلويزيون، در رختكن تيم تبريزی عيان شد. او به سبک سال‌های گذشته، مقصران اصلی رقم‌خوردن اين شكست را با عبارت‌هايی نه چندان محترمانه روبرو كرد و پاسخِ محسن بنگر به اين كلمه‌ها، موجب شد اين بازيكن موقتا از تراكتورسازی كنار گذاشته شود و حواشی اطراف تراكتورسازي، شكل تازه‌ای به خودشان بگيرند.

دوران اوج فوتبال محسن بنگر، سال‌ها قبل سپری شده و به نظر مي‌رسد امير به جای سرزنش اين مدافع كهنه‌كار، بايد خودش را برای خريد او مورد سرزنش قرار بدهد. مهره‌ای كه فصل گذشته با اشتباهاتش امتيازهای زيادي از سرخپوشان گرفته بود و در ليست مازاد پرسپوليس قرار داشت، با يک قرارداد خوب به تراكتور اضافه شد تا در روزهای سروسامان گرفتن خط دفاعی تيم برانكو، دفاع تيم قلعه‌نويی كاملا متزلزل ظاهر شود. ژنرال در كنار تبريک گفتن به فوتبال ايران و فريادكشيدن بر سر شاگردانش، نبايد نقش خودش را در رقم‌خوردن نتيجه ديروز فراموش كند. البته كه مشكلات تراكتورسازی اين روزها پرشمار هستند اما آيا امير تا امروز نقشه موثری برای محافظت از تيمش در هجوم مشكلات و حواشی داشته است؟

۱۳ ۴  
آی اسپورت
2017-02-06 17:47:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
یاشار تبریزلی
دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۲۶
نگر بازیکن با تعصبی بوده برای ما تبریزی ها. پرسپولیس هم قوی تر از ما بوده و هست و تیم ما رو به اتیش کشید و به قلعه نویی درس فوتبال داد. مقصر اصلی این شکست تراختور و سوراختور شدنمون مدیر عامل بی عرضه اقای کفتار لو هست.جای بنگر با تعصب اون قلعه مرغی باید از تیم بره که فحاشی میکنه . کل تیم تراختور دیروز اسیر قدرت پرسپولیس شد و اعتراف میکنیم که ریدیم.
۴
ناشناس
دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۲۳
تیم پرسپولیس بخاطر نداشتن 3-4 تا بازیکن ملی پوش، تو جام حذفی به تیم گم نام قشقایی باخت، اونوقت با 6 بازیکن محروم و 3 بازیکن مصدوم شما چطور با اعتماد به نفس کامل به قلعه نویی و بازی تیمش ایراد میگیری کارشناس بزرگوار. قلعه نویی باید حساب بازی با نصف تیم رو هم میکرد؟
۶ ۱
محسن هوادار فو تبال
سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۱۲
هنوز هواداران یاد نگرفتن که حرفه ای باشن و حرفه ایی صحبت کنن
تیم حرفه ای نیمکتشم باید حرفه ایی باشه بازیکنان تراکتور اخراج ومحروم میشه دلیل نداره که باخت توجیح بشه بازیکنان حرفه ایی پرسپولیس خودشون و تو بازی با صبا محروم کردن تا 3 بازی حیاتی با تراکتور استقلال و سپاهان خطر محرومیت نداشته باشن .....با خت به قشقایی یک حادثه بود مثل باخت تیم ملی به لبنان .....در هر دو باخت زمین بی کیفیت روی دو تیم ...پرسپولیس و تیم ملی اثر گزار بود بازی برد و باخت داره ....این بردها از روی قدرت نیست اتفاقی و از روی حادثه است
۱
ناشناس
سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۱۵
در جواب "محسن هوادار فوتبال" باید عرض کنم دوست عزیز نیمکت حرفه ای یعنی چند بازیکن؟ پرسپولیسی که الان در جدول اول هست چندتا بازیکن مطمئن روی نیمکت داره؟ 9 تا بازیکن؟
ضمن اینکه وقتی تیمی شرایط آرمانی نداره و دوره افت خودش رو میگذرونه نمیتونه ریسک کنه و بازیکنی مثل کیانی به عمد کارت زرد بگیره و ....
وقتی باخت به قشقایی رو حادثه میدونی پس باید باخت تراکتور رو هم حادثه بدونیم چون روی یه حادثه دقیقه یک گل خورد و طبیعی بود که این اتفاقات بیفته. ضمن اینکه 9 بازیکن رو فراموش نکنیم.
ما عادت داریم وقتی میخوایم بگیم یه نفر بده انصاف رو زیر پا میذاریم خوبیهاش رو هم بد جلوه میدیم و برعکس وقتی میخوایم بگیم بده بازم غیر منصفانه برخورد میکنیم و خوبیهاشم بد میدونیم. پرسپولیس در حال حاضر تیم خوبیه و خوب بازی میکنه ولی نباید چشمامونو ببندیم و بگیم خداست .... چون هنوز بازیهای سختش مونده و عیار اصلی این تیم در یکی دو ماه آینده مشخص میشه
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر