فهرست
ادعای خوردبین؛ دنیزلی فوتبال را نمی‌فهمید!
ادعای خوردبین؛ دنیزلی فوتبال را نمی‌فهمید!

ادعای خوردبین؛ دنیزلی فوتبال را نمی‌فهمید!

آی اسپورت – محمود خوردبین پیشکسوت محبوب پرسپولیس تقریبا در تمام این سال‌ها با عناوین مختلف در کنار این تیم بود. البته او به جز چند ماه اخیر، در یک مقطع چند ماهه دیگر هم از پرسپولیس دور بود و آن زمانی بود که مصطفی دنیزلی سرمربی این تیم بود. خوردبین در گفتگو با ایسنا درباره آن روزها حرف زده و مدعی شده که دنیزلی فوتبال را نمی‌فهمید! صحبت‌های خوردبین را در این باره بخوانید:

  • در دوره رویانیان، مصطفی دنیزلی را به عنوان سرمربی انتخاب کردند که به نظر من او چیزی از فوتبال نمی‌دانست و تنها تمرینی که بلد بود این بود که بازیکنان گرم کنند و چند دقیقه‌ای هم از جناحین سانتر کنند و در آخر هم نیم ساعت فوتبال بازی کنند. در آن زمان به علی پروین گفتند که از تیم جدا شود اما آقای رویانیان از من خواست به کارم در پرسپولیس ادامه‌ دهم، البته استعفا هم داده بودم. دلیل استعفایم این بود که دنیزلی ادب و نزاکت نداشت. یک بار روی نیمکت که صندلی اول برای سرپرست است، دنیزلی نشسته بود و از من خواست به میان بازیکنان بروم و در کنار آنها بنشینم. همان موقع با رویانیان تماس گرفتم و خواستم جدا شوم اما خواستند که بمانم. یک بار هم سوار اتوبوس شدم و دیدم صندلی اول خودش نشسته و کنار آن را هم برای مترجمش نگه داشته است و به من گفت‌ که به انتهای اتوبوس بروم و آن جا بنشینم. باز هم می‌خواستم از پرسپولیس جدا شوم اما رویانیان این اجازه را نداد اما کم‌کم دیگر از پرسپولیس جدا شدم. در زمان رویانیان خودم از تیم جدا شدم چرا که دنیزلی بسیار بی ادب بود.
  • خودشان دنیزلی را این گونه ساخته بودند تا به من بی ادبی کند تا از تیم جدا شوم. احساس می‌کردم به او یاد داده بودند که این گونه رفتار کند زیرا می‌دانستند اگر به من بی ادبی کنند از تیم جدا می‌شوم. پولی که در میان نبود و فقط یک احترام بود که وقتی آن هم نبود دیگر نمی‌ماندم.
  • یک بار دنیزلی نامه‌ای خطاب به باشگاه نوشته بود و در آن نامه خواستار جدایی ایمون زاید، مهدی مهدوی‌کیا و حسین بادامکی شده بود. نفراتی که بعدا موجب پیروزی پرسپولیس در داربی معروف شدند. این نشان می‌دهد که او چیزی از فوتبال نمی‌دانست.
  • من دخالتی در مسائل فنی نداشتم و چیزی که می‌دیدم را خودم برداشت می‌کردم. چرا من می‌گویم برانکو مربی خوبی است؟ چون او برای هر کاری یک تمرینی دارد و مودب است و احترام بزرگ و کوچک را حفظ می‌کند. اگر من از اتوبوس پیاده نشوم، او هم پیاده نمی‌شود. این در حالی بود که دنیزلی مترجمش را روی صندلی جلو می‌نشاند تا من آنجا ننشینم.
۱۰ ۶  
آی اسپورت
2018-12-01 01:47:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
حبیب
شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷، ۰۹:۳۷
این حرفهای خاله زنکی و بچه گانه آنهم پس از چندسال از یک پیشکسوت این باشگاه که اسمش را تریلی نمی کشد عجیب و مضحکه !
۹
مهدی
شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷، ۰۹:۵۷
معلومه که برانکو دم ایشونو دیده!
۹
امید از تفت
شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷، ۱۰:۰۳
دنیزلی مربی خوبی بود ولی نظم و تعهد کاری نداشت. اون انرژی و تمرکز لازم برای تیم را نداشت. حتی دوره اول که توی پاس بود، تیم را توی هفته های آخر ول کرد و پاس قهرمانی را از دست داد. برانکو که منحصر به فرده. هم فنی و هم شخصیتی و اخلاقی فوق العاده هست.
۷
ميلاد
شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷، ۱۰:۵۴
زيباترين فوتبالي كه پرسپوليس بازي كرد مال دوره اول دنيزلي بود، اون تيم اگه دو تا دفاع فقط داشت با اختلاف قهرمان ميشد، فوتبال سراسر هجومي و شناور
nima bagheri
شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷، ۱۶:۵۹
جک سال از فسیلی به نام خوردبین :)))
برانکو یک دهم توانایی های فنی دنیزلی رو نداره
۷
nima bagheri
شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷، ۱۷:۰۰
کامنت احمقانه دیگری از به اصطلاح هوادار تفتی پرسپولیس را در بخش کامنت های این سایت بخوانید و بخندید
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر