فهرست
ایراد بزرگ: استقلال نامتعادل
ایراد بزرگ: استقلال نامتعادل

ایراد بزرگ: استقلال نامتعادل

آی اسپورت- همان ایراد همیشگی استقلال در چند فصل اخیر، در لیگ هفدهم هم تکرار می شود. علیرضا منصوریان و روند یارگیری و تمدید قرارداد استقلالی ها نشان می دهد آنها همچنان تیمی نامتعادل خواهند بود که در برخی پست ها با ازدیاد نیروی انسانی کارآمد طرف هستند و در یک سری از پست ها، به شدت با کمبود نفر.

 

زیاد

اگر منصوریان همچنان به استفاده از چیدمانی با دو هافبک دفاعی علاقه داشته باشد، استقلال در این نقطه زمین با 4 نیروی انسانی کارآمد روبروست: امید نورافکن، روزبه چشمی، فرشید باقری و امید ابراهیمی. این تعداد به قدری زیاد هست که منصوریان با توجه به راضی نشدن جپاروف برای برگشتن و منتفی شدن حضور ماشاریپوف، تصمیم بگیرد ابراهیمی را یک خط جلوتر ببرد.

برای حضور در خط سوم هم استقلال با ازدیاد بازیکن روبروست. حسن بیت سعید و داریوش شجاعیان و فرشید اسماعیلی و مهدی قائدی و جابر انصاری و یکی از بین محسن کریمی و بهنام برزای و البته مجتبی حقدوست (در صورت رضایت نفت به ادامه حضور در استقلال) برای بازی در 3 نقطه زمین این پست کاندیدار هستند که البته باید به آنها امید ابراهیمی و حتی مجتبی جباری را هم اضافه کرد.

در دفاع میانی و برای تشکیل زوج مناسب در این نقطه زمین، استقلال با مجید حسینی تمدید کرده است و دو نفر از بین مگویان و رابسون و پادوانی را هم نگه می دارد و با منتظری هم در آستانه امضای قرارداد است.

 

کمبود

مدافع راست استقلال چه کسی است؟ با وریا غفوری هنوز تماسی برای تمدید قرارداد گرفته نشده است. گزینه های حضور در استقلال یعنی دانیال ماهینی و مهدی شیری منتفی شده اند و احتمال حضور رامین رضاییان فوق العاده کم است. این یعنی خسرو حیدری می ماند و شاید دوباره مگویان.

مدافع چپ استقلال هم درست مانند سمت راست است. میلاد زکی پور مانده و دیگر هیچ! شایان مصلح و پیمان شیرزادی راهی تیمهای دیگر شدند و یعقوب کریمی جزو بازیکنانی است که ماندنش با انبوهی از اما و اگرها روبروست و ماندنش هم تکرار همان حکایت فصل قبل خواهد بود.

در پیشانی خط حمله و با رفتن کاوه رضایی، استقلال تنها دو بازیکن دارد شامل سجاد شهباززاده و علی قربانی. این درحالیست که منصوریان فصل قبل تصمیم گرفت در این پست با 4 بازیکن (رضایی، افشین، شهباززاده و قربانی)، فصل را استارت بزند ولی درنهایت 3 مهاجم بیشتر نداشت.

۱۱ ۴  
آی اسپورت
2017-06-18 19:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
شش تایی شدن تخصص ماست
يكشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶، ۲۰:۲۴
گیر دادینا
هم منصوریان و هم هواداراش راضین
حتی ما پرسپولیسی ها هم راضی هستیم
شما چرا ناراضی هستید؟
حميدرضا
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۰۹:۴۸
شما فصل پيش هم راضي بودين و دعا ميكردين منصوريان بمونه! آخرشم تو دو دقيقه...;)
مثلث
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۰۱:۱۸
دیگه مهم نیس دفاع راست کیه..
3 میلیارد برا شجاعیان دادن باید وقتی اومد تو زمین جای 4-5 نفر بازی کنه...
۷
حمید
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۰۳:۴۹
این نیروهای اضافه قراره همه به مگویان کمک کنند شاید موفق بشن عمر عبدالرحمان رو بگیرن!خخخ!!
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر