فهرست
برنامه یوونتوس برای حفظ موراتا چیست؟
برنامه یوونتوس برای حفظ موراتا چیست؟

برنامه یوونتوس برای حفظ موراتا چیست؟

آی اسپورت - یوونتوس در تابستان تلاش زیادی برای خرید یک مهاجم جدید انجام داد و علیرغم مطرح شدن نام های فراوان از جمله لوییس سوارز، در نهایت آنها با اتلتیکومادرید برای انتقال قرضی آلوارو موراتا به توافق رسیدند. این قرارداد یک ساله و با بند خرید 45 میلیون یورویی در تابستان سال 2021 بود، اما حالا مدیران یوونتوس برنامه تازه ای برای آینده این ستاره اسپانیایی و گلزن در نظر گرفته اند.

کادر فنی و مدیران بیانکونری از عملکزد آلوارو موراتا رضایت داشته و خواهان حفظ او هستند. کوریره دلااسپورت مدعی شد آنها به اتلتیکومادرید پیشنهاد داده اند اجازه حضور آلوارو موراتا در تورین برای یک فصل دیگر به صورت قرضی و با مبلغ 10 میلیون یورو را صادر کند. شرایط مالی یوونتوس نیز مانند دیگر تیم ها چندان مساعد نیست و آنها در حال حاضر توان پرداخت 45 میلیون یورو به صورت نقدی در تابستان را ندارند.

خود موراتا نیز در تورین خوشحال بوده و البته اتلتیکومادرید نیز جانشین مناسبی به نام لوئیس سوارز برای او پیدا کرده است. در حال دو طرف از این معامله راضی هستند و با توجه به اینکه همیشه رابطه خوبی بین یوونتوس و اتلتیکو وجود داشته، احتمال دارد باشگاه اسپانیایی پیشنهاد یوونتوس را قبول بکند. آلوارو موراتا در فصل جاری 13 بار برای یوونتوس موفق به گلزنی شده و البته نقش مهمی در فضاسازی برای کریستیانو رونالدو و درخشش ستاره پرتغالی نیز ایفا کرده است.

     
آی اسپورت
2021-02-11 01:07:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر