فهرست
تعویق بازی استقلال و نفت؛ در حال بررسی!
تعویق بازی استقلال و نفت؛ در حال بررسی!

تعویق بازی استقلال و نفت؛ در حال بررسی!

آی اسپورت – مسئولان باشگاه استقلال درخواست رسمی خود را برای تعویق بازی هفته بیست و ششم مقابل نفت به سازمان لیگ ارائه داده‌اند. استقلال در تاریخ 9 فروردین باید به مصاف نفت تهران برود و تیم ملی ایران دو روز قبل از این تاریخ یعنی 7 فروردین یک بازی تدارکاتی در خارج از کشور برگزار خواهد کرد. به همین دلیل استقلالی‌ها خواهان تغییر در تاریخ بازی خود با نفت هستند. سعید فتاحی رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ هم این درخواست منطقی دانسته است. او در گفتگو با رادیو در این باره گفت: «باشگاه استقلال درخواست تعویق بازی‌های هفته بیست و ششم لیگ برتر را داشت که منطقی است. ۷ فروردین فیفا دی تمام می‌شود و ما در آخرین روز بازی های فیفا بازی تدارکاتی تیم ملی را پیش بینی کرده بودیم. بازی‌های جام باشگاه‌های آسیا نیز ۱۳ و ۱۴ فروردین برگزار می‌شود. AFC روال خاصی برای برگزاری مسابقاتش ندارد و چون هر 2 تیم استقلال و پرسپولیس در ۱۳ فروردین بازی خواهند داشت نمی‌توانستیم بازی های این دو تیم را دهم قرار دهیم و مجبور شدیم بازی را به روز نهم بیاوریم. هر ۴ باشگاه حاضر در جام باشگاه‌های آسیا نماینده ما هستند و ما به چشم تیم ملی به آن‌ها نگاه می‌کنیم. هم در بهمن و هم در اسفند ماه یک هفته لیگ را تعطیل کردیم تا به این تیم‌ها کمک شود. با این که تیم‌های عربی بازی‌های لیگ خود را برای رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا تعطیل نکردند. فعلا راهکاری نداریم و در حال بررسی هستیم تا اگر بشود به باشگاه استقلال کمک کنیم.»

۳ ۸  
آی اسپورت
2018-03-14 15:24:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
جک گنجشکه
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶، ۱۶:۰۱
2 روز قبل از بازی پرسپولیس گسترش و اس خوزستان تیم ملی بازی کرد و بعد از هر 2 بازی پرسپولیس در اسیا بازی داشت .
در عید پرسپولیس هم مثل استقلال قراره 2 روز بعد از بازی تیم ملی بازی کنه و جالب اینکه بره ازبکستان ولی استقلال در تهران بازی داره ؟؟؟
محسن
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶، ۱۹:۴۸
بیل عزیز،مطمئن باش اگر تصمیمی گرفته شود برای همه تیمهاست.زیاد افشاگری نکن.
۲
Mn
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶، ۱۶:۳۸
هردوتیم پرسپولیس و استقلال بازی دارن تعداد ملی پوشان هم یکسان هست اونوقت چرا فقط باید بازی استقلال به تعویق بیافته !!!!!!
غفوری پشت دره
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶، ۱۶:۵۱
منطقی نیست با 6 ملی پوش بلافاصله بعد از بازی تیم ملی استقلال بازی داشته باشه
۶ ۲
العین6 زنگ تفریح عاسیا 1
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶، ۱۸:۰۷
اره فقط واسه کیسه منطقی نیست واسه بقیه مجازه !
۶۶۶۶۶۶
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶، ۱۹:۲۴
حتما پرسپولیس با ۶ ملی پوش منطقیه؟
۵
علی زارع
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶، ۱۷:۲۳
گویا مترصدن تیام برسه.
۷
عالیجناب سرخپوش
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶، ۲۳:۲۵
آقا یه سوال : اگر همین درخواست از سوی پرسپولیس شده بود واکنش جناب فتاحی چی بود ؟ با توجه به سوابق آق فتاح شک نکنید که درجا مخالفت میکرد و کلی آیین نامه ردیف میکرد که این کار محاله و اصلا" راه نداره و مگه لیگ محلاته و ..... ولی خب الان این درخواست از نظر فتاحی جان منطقیه
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر