فهرست
نویلهای منچستر را «ندیده» تحلیل می‌کند؟
نویلهای منچستر را «ندیده» تحلیل می‌کند؟

نویلهای منچستر را «ندیده» تحلیل می‌کند؟

آی اسپورت - منچستریونایتد در فصول اخیر به ندرت روزهای خوبی را پشت سر گذشته و هر فصل با حضور مربیان مختلف راه به جایی نمی‌برد. حالا «گری نویل» از اسطوره شیاطین سرخ اعتراف کرده که تیم سابقش در فصل‌های گذشته نمایش‌های خوبی نداشته و به همین دلیل نیز او تمایلی به تماشای بازی شیاطین سرخ نداشته است.

نویل که در گفتگو با شبکه «اسکای‌اسپورتس» در این خصوص گفت: «آنها فلینی، هررا، اسمالینگ، سانچز، لوکاکو و چند بازیکن دیگر را داشتند که برای سبک بازی تیم مناسب نبودند یا شاید خودشان دوست نداشتند در منچستریونایتد باشند. سولسشر تیم را از آنها پاک کرد و حالا منچستریونایتد بدون آنها تیم بهتری است. باشگاه با بازیکنانی که تابستان جدا شدند هرگز به قهرمانی بازنمی‌گشت. باتوجه به حضور برخی بازیکنان در تیم سه فصل بازی‌های منچستریونایتد را تماشا نکردم.»

این در حالی‌ست که نویل در طول فصول اخیر بارها به عنوان کارشناس در خصوص بازی‌های یونایتد اظهار نظر کرده و سوال اینجاست که آیا واقعاً او بدون تماشای بازی شیاطین‌سرخ به آنالیز و کارشناسی بازی‌های من‌یونایتد اقدام می‌کرده؟

اد وودوارد نایب رئیس باشگاه حالا تحت فشار انتقادات قرار دارد و بسیاری او را مسئول ناکامی‌های تیم می‌دانند. گری درباره او گفت: «به نظرم اد وودوارد دیگر نباید در راس کار باشد و داستان فرق کرده است. باشگاه در کوتاه مدت عقب‌گرد داشته که فکر می‌کنم در نبود او و در بلند مدت نتیجه خوبی بدهد.»

نویل درباره سیاست‌های باشگاه در نقل و انتقالات هم صحبت کرد: «در حال حاضر ترکیب تیم حقیقتا کیفیت بالایی ندارد و با این تیم نمی‌شود قهرمان لیگ برتر شد اما حالا تیم دوست‌داشتنی است و هواداران تیم و مربی را بیشتر دوست دارند. ولی باید چند بازیکن خوب دیگر جذب کنیم.»

۳    
آی اسپورت
2019-10-06 21:37:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر