فهرست
دکه آنلاین؛ صدرنشینی ناخواسته
دکه آنلاین؛ صدرنشینی ناخواسته

دکه آنلاین؛ صدرنشینی ناخواسته

آی اسپورت – تیتر یک خبر ورزشی گفتگو با مرتضی تبریزی است. او گفته شفر از وضع تیمش در جدول خیلی شاکی است و دوست ندارد استقلال از کورس قهرمانی عقب بیفتد. سردار آزمون برای چندمین بار گفته دوست ندارد به تیم ملی برگردد. پرسپولیس هم قصد دارد علیپور را در نیم فصل بفروشد چرا که پای 6 میلیارد تومان در میان است.

 

خبر ورزشی 30 مرداد
خبر ورزشی 30 مرداد

گل با انتشار عکسی از بیرانوند او را گرانترین بازیکن لیگ برتر معرفی کرده که برای سه سال، 17 میلیارد از پرسپولیس می‎گیرد. او گفته شاید تا پایان قراردادش در پرسپولیس بماند. حسین حسینی هم این موضوع که شفر به او گفته می‎تواند رضایتنامه‎اش از استقلال را بگیرد، تکذیب کرده.

 

گل 30 مرداد
گل 30 مرداد

پیروزی با تیتر استقلال فدراسیون از مشخص نشدن تکلیف قطعی قهرمان سوپرجام انتقاد کرده. این روزنامه در آستانه بازی این هفته پرسپولیس مقابل صنعت نفت نوشته که قرمزها باید انتظار سومین اتوبوس متوالی را بکشند که کنایه‎ای است به سبک بازی دفاعی دو تیم خوزستانی مقابل پرسپولیس.

 

پیروزی 30 مرداد
پیروزی 30 مرداد

همشهری ورزشی با انتشار عکسی از بازی دیروز تیم امید مقابل میانمار از تیتر صدرنشینی نا‎خواسته برای اتفاقات این بازی استفاده کرده و نوشته هدف کرانچار و شاگردانش برای اول نشدن در گروه به نتیجه نرسید.

 

همشهري ورزشي 30 مرداد
همشهري ورزشي 30 مرداد

     
آی اسپورت
2018-08-21 08:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر