فهرست
هیسِ فرهاد؛ آتش زیر خاکستر؟
هیسِ فرهاد؛ آتش زیر خاکستر؟

هیسِ فرهاد؛ آتش زیر خاکستر؟

آی اسپورت - استقلال ده نفره سپاهان را برد و فرهاد مجیدی هیس نشان داد. او مثل آتش زیر خاکستر است اما فعلا سکوت اختیار کرد. استقلال بهتر بازی کرد و از غیبت برخی عناصر سپاهان در فاز دفاعی بهره برد. تیم قلعه نویی به قدری مصدوم داشت که شایان مصلح دفاع وسط بازی کرد و پنالتی داد. البته پنالتی بود؟ داور مثل دربی رفت پنالتی بی‌مورد نگرفت؟

سپاهان تا قبل از دریافت گل دوم حرفی برای گفتن نداشت. آنها ضعیف و چیزی شبیه افتضاح بودند و تحت تاثیر دوندگی و تلاش بیشتر حریف قرار گرفته بودند. آن هم در حالی که استقلال ده نفره بود. سپاهانی‌ها انگار بعد از دریافت دو گل تازه ببدار شده بودند اما جز ارسال‌های بلند و سانترهای بدون دقت و هدف برنامه‌ای نداشتند.

آمار بازی را هم بیینید. برای سپاهان انگار نه انگار که حریف ده نفره بود. در این تیم انگیزه و متعصبانه بازی کردن جلوه‌ای نداشت. با این روند سپاهان اصفهان از طریق لیگ سهمیه نمی‌گیرد و جام حذفی را هم تقدیم رقبا می‌کند. آیا هر مربی دیگری جز قلعه نویی سرمربی بود به این تیم پرمهره شوک داده نمی‌شد؟

 

 

۵ ۱  
آی اسپورت
2020-08-02 11:59:00
نظر دهید

۱ نظر
KEAN
يكشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۹، ۱۸:۱۴
مفنگی جان کی گفته درمورد استقلال بنویسی؟ از بازی سپاهان فلش بک میزنی به دربی؟ گفتی بازی رفت فکر کردم هند کی روش و گل آفساید شونو میخوای بگی ،درمورد استقلال ننویس مفنگی ،عقده پراکنی هات در مورد استقلال تو روزنامه پیروزی یادمون نرفته
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر