فهرست
جهانیان: کریمی به چه حقی در تمرینات غایب است؟
جهانیان: کریمی به چه حقی در تمرینات غایب است؟

جهانیان: کریمی به چه حقی در تمرینات غایب است؟

آی اسپورت – با اقدام علی کریمی در گرفتن حکم جلب حمدرضا جهانیان مالک باشگاه نفت، دعوای این دو نفر وارد فاز تازه‌ای شد. حالا جهانیان هم حرف‌های تازه‌ای می‌زند. گفتگوی او را با فارس بخوانید:

-متاسفانه آقای کریمی و وکیلش شیطنت کردند و شیطنت خود را به آدرس خیابان ملاصدرا و دفتر جهانیان نیوز ارسال کردند و به همین بهانه که شکایت آنها به دستمان نرسیده بازپرس پرونده طبق قانون حکم جلب مرا صادر کرده اما من روز گذشته به بازپرس پرونده گفتم که نسبت به این شکایت بی‌اطلاع بودم چون این شکایت به آدرسی فرستاده شده که آدرس من نبوده است.

-دیروز برای کار دیگری پیش بازپرس رفته بودیم اما به من گفتند که حکم جلبم صادر شده است، بازپرس وقتی متوجه شد که ما خبر نداریم و دید که آدرسی که شکایت ارسال شده با آدرس درج شده من در پرونده تفاوت دارد و ما هم به دلیل گمراهی دستگاه قضایی از علی کریمی و وکیلش شکایت کردیم.

-ما از هر دو نفر شکایت کردیم، این برای بار دوم است که آنها این کار زشت را انجام می‌دهند. ما تا حالا قصد نداشتیم از آنها شکایت کنیم اما اگر بیش از این سکوت می‌کردیم سوء تفاهم پیش می‌آمد به افراد فرصت‌طلب اجازه می‌دادیم کارهایشان را ادامه دهند.

-کریمی با ما قرارداد دارد و بدون دلیل و مدرک تیم را ترک کرده است، ا و به چه حقی به خودش اجازه داده که به تمرینات نیاید؟ خود ما از این مسائل بی‌خبر هستیم و دلیل این کارها را نمی‌دانیم.کریمی مربی تیم ما است و باید در تمرینات ما شرکت کند.

۹۷ ۴  
آی اسپورت
2017-11-23 12:00:00
نظر دهید

۴ نظر
حسین
پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶، ۱۳:۴۳
جهانیان فک میکنه مردم تازه از پشت کوه اومدن
آرش
پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶، ۱۵:۰۴
برو بابا مث اینکه نمیفهمی علی کریمی اسطوره ماست تو معلوم نیست چجوری ید فعه سری از سرها در آوردی بعدا گندش در میاد .خدا ازتون نگذره که به جون فوتبال این مملکت افتادین....
پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶، ۱۷:۱۰
راست میگه جهانیان.کریمی که بدون مدرک شده سرمربی و حالا عشقی کشیده زیر تیم نفت جالبه مدعی کارهای فدراسیون هم هست.کریمی با باشگاه نفت قرارداد داره و اصلا ربطی به اینکه چه کسی مدیر عاملش بشه نداره.چطور این اقای کریمی اسطوره که کارهاش میلنگه شده مفتش فوتبال
خسته
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۰۶:۰۲
از کریمی شکایت کردی؟ تو پاشنه کفش چپ کریمی رو هم نمیتونی بخوری!
باهاش قرارداد بستی به اسم «سرمربی» و بعدش رفتی اون درخشان .... آوردی سر تمرین و حالا میگی «مربی» ماست و نیومده سر تمرین؟!
چنان روزگاری ازت سیاه کنه کریمی که کارواش ات رو شیش ماه ببندی بری ددر. شب درازه جوون (با پول ملت) تازه به دوران رسیده!
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر