فهرست
ویژگی استقلال شفر؛ ناکامِ خارج از خانه
ویژگی استقلال شفر؛ ناکامِ خارج از خانه

ویژگی استقلال شفر؛ ناکامِ خارج از خانه

آی اسپورت – استقلال در هفته بیستم میهمان پدیده است. این دیدار در مشهد برگزار می‌شود و این دومین باری است که شفر با استقلال در مشهد به میدان می‌رود. در هفته بیستم، دومین بازی در مشهد، سومین بازی خارج از تهران، چهارمین بازی خارج از ورزشگاه آزادی و پنجمین بازی غیرخانگی استقلال را از بدو ورود شفر به این تیم شاهد هستیم. بازی استقلال مقابل پدیده دوازدهمین تجربه مربیگری شفر روی نیمکت استقلال در لیگ برتر و چهاردهمین بازی این تیم با احتساب جام حذفی است. از شانس‌هایی که شفر بعد از پیوستن به استقلال با آن مواجه شد، پیش رو بودن تعداد قابل ملاحظه‌ای بازی در ورزشگاه آزادی بود. موقعیتی که شفر به خوبی از آن استفاده کرد و توانست امتیازات مناسبی را جمع آوری کرده و رشد خوبی در جدول رده ‌بندی داشته باشد.

سرمربی آلمانی آبی پوشان در دیدارهای خانگی‌اش مقابل فولاد به نتیجه مساوی بدون گل رسید، مقابل نفت تهران ۲ بر صفر پیروز شد، برابر گسترش هم با همین نتیجه به پیروزی رسید، سپاهان را ۳ بر صفر مغلوب کرد و برابر صنعت نفت نیز به پیرزی ۴ بر صفر رسید و در آخرین بازی خانگی‌اش مقابل سایپا با نتیجه یک بر یک متوقف شد. آبی‌پوشان از ۵ بازی خانگی خود صاحب ۳ پیروزی شده و ۲ بار هم مقابل حریفان خود متوقف شدند. آبی‌پوشان در هیچ یک از دیدارهای خانگی‌شان شکست نخوردند و ۱۱ امتیاز از ۱۵ امتیاز ممکن را به دست آورده‌اند. آنها در این بازی‌ها ۱۲ گل زده و تنها یک گل خورده‌اند. شاگردان شفر در دیدارهای خارج از خانه شان مقابل پرسپولیس در ورزشگاه آزادی شکست خوردند، برابر پیکان و مشکی پوشان بدون گل متوقف شده و برابر استقلال خوزستان با نتیجه ۳ بر صفر پیروز شدند. آنها از ۱۲ امتیاز ممکن بازی‌های خارج از خانه شان ۵ امتیاز گرفتند. در مجموع ۳ گل زدند که هر ۳ گل هم در یک بازی به ثمر رسید و در مقابل هم یک گل خورده‌اند که آن یک گل را هم در شهرآورد دریافت کردند.

مقایسه عملکرد استقلال شفر در بازی‌های خانگی و خارج از خانه آنها نشان می‌دهد آبی‌پوشان هرچقدر در امتیازگیری با شفر در بازی‌های خانگی موفق عمل کرده‌اند، در بازی‌های خارج از خانه چندان موفق نبوده‌اند. شفر با استقلال فقط یکبار خارج از خانه برنده از زمین خارج شده و این اتفاق در برابر استقلال خوزستان افتاده است.

آبی‌پوشان در هفته بیستم با پدیده دیدار دارند. این بازی از ساعت ۱۵ روز جمعه ۲۹ دی ماه در مشهد برگزار می‌شود که برای شفر پنجمین بازی خارج از خانه، چهارمین بازی خارج از ورزشگاه آزادی، سومین بازی خارج از تهران و البته دومین حضور در مشهد است.

۲    
آی اسپورت
2018-01-17 12:12:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر