فهرست
برای فرهاد مجیدی؛ پادشاه قصر پوشالی
برای فرهاد مجیدی؛ پادشاه قصر پوشالی

برای فرهاد مجیدی؛ پادشاه قصر پوشالی

آی اسپورت - این سومین بار است که فرهاد مجیدی استقلال را به بهانه‌های واهی ترک می‌کند. هتریک او در شکستن قلب هوادار، وقتی استقلال در منجلاب خود ساخته‌اش گرفتار شده و بیشتر از همیشه احتیاج به کمک دارد اینروزها دستمایه تمسخر دشمنان استقلال شده. این چندمین بار است که استقلال را حرف دهان مردم می‌کنید آقای مجیدی؟

تاج روی سرتان، که از دست بچه‌های روستایی دور افتاده در خوزستان، یا دهکده‌ای بالای قله‌ای در گلستان گرفتید به زمین افتاد و شکست آقای مجیدی. هرچه بین شما و هوادار بود تمام شد.

فهمیدیم شما مال انقلاب کردن نبودید، فهمیدیم برای کسی که همیشه دنبال مقصر می‌گردد تا اشتباهش را قبول نکند این ژست قدرتمند بودن، بی‌نهایت دروغین است. حالا دوربین موبایلت را بیرون بیاور آقای مجیدی و از همه ما فیلم بگیر... تند رفتی و دنیا امروز شبیه وقتی که استقلال را به بهانه تیام-فرزندت رها کردی و رفتی بی حساب و کتاب نیست.

امروز در روزگار سختی که مردم نان از حلقوم‌شان بیرون می‌کشند تا بلیت بخرند و یکبار دیگر استقلال را از نزدیک ببینند، دلباختگی شما به مقام‌ها و اختیارات بیشتر و مقایسه آن با استقلال مطلقا پذیرفته نیست.

به همه مقدسات قسم میخورم که جیره خور هیچکس نیستم و اتفاقا شدیدترین انتقاداتم نسبت به مدیرانی است که جز لب و دهن، چیزی از آنها ندیده‌ایم. اما این‌ها دلیل نمی‌شود خر باشیم و نفهمیم شما هر بار جای بهتری نسبت به استقلال پیدا کردید، مثل آب خوردن پیراهن آبی‌تان را فروختید.

استقلال واقعی را مرحوم رایکوف، منصورخان پورحیدری و ناصر حجازی قبلا ساختند و این کارها، این حرف‌ها در قواره شما نیست.

استقلال به اندازه نیروی انتظامی قدرتمند نیست که مجیدی را مجبور به عذرخواهی کند، وگرنه او باید بارها به خاطر بازگویی اسرار مگوی باشگاه در بدترین بزنگاه‌ها، از میلیون‌ها استقلالی عذرخواهی کند.

استقلال همیشه سکوی پرتاب مجیدی بوده و این مرتبه، شاه‌فرهاد می‌رود تا قصر پوشالی‌اش را جای دیگری بسازد... قصری که معلوم نیست این بار به وسیله کدام جرقه، تبدیل به خاکستر خواهد شد.

۴۶ ۹  
آی اسپورت
2019-06-13 18:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۹ نظر
...
پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸، ۱۸:۵۸
خب بالاخره اسطوره پوشالی که خودتون با دستان خودتون ساخته بودین رو شناختین. وقتی یکی رو به واسطه 4 نشون دادن میکنید اسطوره همین میشه
6
پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸، ۱۹:۰۰
اما این‌ها دلیل نمی‌شود خر باشیم و نفهمیم .....
این ادم بازم میاد و با قدرت خرتون میکنه و شماها هم بهش سواری میدین جناب مهریزی
علی
پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸، ۱۹:۲۶
مجیدی: : آقای مظلومی میگه من با حسینی دفاع راست ذوب آهن صحبت کردم شما بیخود کردی که صحبت کردی! کی به شما گفت صحبت کنی؟! من اصلا نمیخوام اونو! اصلا اینا بیخود میکنن بدون هماهنگی با من با بازیکنها صحبت میکنن من الان دارم یه مصاحبه تنظیم میکنم بزنم بالا پایینش رو یکی کنم(!) بفهمن با کی طرفن! هی هیچی ما نمیگیم احترامش رو نگه میداریم فکر میکنن چه خبره!!!!!!
بگذریم فرق دفاع راست و هافبک راست رو هم نمیدونه ولی این همه اعتماد به نفس رو از کجا اورده؟؟؟؟؟
محسن
پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸، ۲۱:۳۶
آقا به خدا ما از نبودن او خوشحالیم.منصوریان که منتظرش بودیم و امد،چه گلی ولی به سرمان زد اینکه تکلیفش معلومه.جان عزیزت از زبان هوادار حرف نزن
۸
شاهین
پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸، ۲۱:۳۸
برای مقایسه شان و منزلت پرسپولیس و استقلال به همین مورد اکتفا می کنیم:
اسطوره استقلال؛ فرهاد مجیدی
علی خوشی
جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۸، ۰۰:۵۶
به نظرم مطلب چرندیه. چرا؟ چون احساساتی و بی‌منطق نوشته شده. درسته سری قبل مجیدی استقلال رو گذاشت و رفت، اما این سری واقعا مجیدی استقلال رو رها نکرد. بعد از اومدن مربی خارجی، فرهاد مجیدی حتی نمی‌تونست دستیار یک بشه. چه کسی سرمربی‌گری تیم ملی امید رو با دستیار چندم یک تیم باشگاهی عوض می‌کنه؟
۱
Salar
جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۸، ۰۱:۲۲
یعنی حالا تو نفله دلسوز استقلالی؟؟؟
۲
حسین اهوازی
جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۸، ۰۲:۲۵
فقط پورحیدری چرا که وقتی بهش گفتن یا تیم ملی یا استقلال بدون معطلی استقلال رو انتخاب کرد . مرحوم حجازی هم سابقه رفتن رو داشت
سعید
جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۸، ۱۱:۰۱
یا معنی اسطوره رو نمیدونیم یا این ادما رو نمیشناسیم، وای بر ما که اسطوره هامون امثال مجیدی و دایی و معروف و .. هستند، واییی
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر