فهرست
شکایت شهرخودرو از پرسپولیس به AFC؟
شکایت شهرخودرو از پرسپولیس به AFC؟

شکایت شهرخودرو از پرسپولیس به AFC؟

آی اسپورت - باشگاه شهرخودرو به باشگاه پرسپولیس ۴۸ ساعت فرصت داد تا مبلغ رضایت نامه یحیی گل‌محمدی به نماینده خراسان پرداخت شود در غیر این صورت این باشگاه به AFC شکایت خواهد کرد. جواد طاری بخش سخنگوی باشگاه شهرخودرو خبر داد که باشگاه شهر خودرو ۴۸ ساعت به باشگاه پرسپولیس فرصت می‌دهد که مبلغ ۸ میلیارد تومان پول رضایت نامه انتقال یحیی گل‌محمدی را پرداخت کند، در غیر این صورت این باشگاه به کنفدراسیون فوتبال آسیا شکایت خواهد کرد.

وی افزود: مسئولان باشگاه پرسپولیس چندین بار قول دادند این بدهی را پرداخت کنند و کمیته وضعیت  در دی ماه امسال حکم به پرداخت این مبلغ به باشگاه شهرخودرو را از طرف باشگاه پرسپولیس صادر کرد اما تاکنون این اتفاق رخ نداده و در صورتی که این مبلغ تا ۴۸ ساعت دیگر پرداخت نشود، باشگاه مشهدی به کنفدراسیون فوتبال آسیا شکایت خواهد کرد.

مدیررسانه‌ای شهرخودرو خاطرنشان کرد: این مبلغ حق باشگاه شهرخودرو و مطالبه مردم استان خراسان است و باید به حساب باشگاه واریز شود و ما منتظر هستیم این اقدام از طرف باشگاه پرسپولیس صورت بگیرد.

وی در خصوص آخرین وضعیت مدیریت باشگاه شهرخودرو گفت: در حال حاضر آقای جواد وطنخواه سرپرست مدیرعاملی باشگاه است و تمامی امورات را زیر نظر دارد و تمرینات تیم هم مثل همیشه برگزار می‌شود.

 

     
آی اسپورت
2021-02-07 17:30:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر