فهرست
رم 2-2 اینتر؛ تقسیم امتیازات در الیمپیکو
رم 2-2 اینتر؛ تقسیم امتیازات در الیمپیکو

رم 2-2 اینتر؛ تقسیم امتیازات در الیمپیکو

آی اسپورت - اینتر و آاس رم امروز در ورزشگاه المپیکو شهر رم به مصاف هم رفتند. دیداری بین تیم های دوم و سوم جدول که به خصوص پس از پیروزی روز گذشته میلان بر تورینو، حساسیتی مضاعف پیدا کرده بود. هر تیم امتیاز از دست می داد، فاصله اش با میلان صدرنشین بیشتر می شد. اینتر که هفته گذشته بازی خود را به سمپدوریا باخت، امروز محکوم به پیروزی بود و در یک ربع ابتدایی بازی نیز سلطه خوبی بر میزبانش داشت. دقیقه 13 ضربه سر روملو لوکاکو اینتر را تا آستانه گلزنی برد ولی واکنش بسیار خوب لوپز گلر رم مانع ثبت گل شد تا بازی بدون گل دنبال شود. 4 دقیقه بعد جالوروسی به گل رسیدند.

توپگیری فرتوت از نیکو بارلا و پاس او بیرون محوطه جریمه به پلگرینی، این بازیکن را در موقعیت شوتزنی قرار داد. ضربه زمینی پلگرینی دور از دستان سمیر هندانوویچ به کنج دروازه رفت تا رم 1-0 پیش بیفتد. اینتر پس از این گل حملاتی روی دروازه رم داشت که هیچکدام ثمری نداشتند و یک گل لائوتارو هم به درستی آفساید اعلام شد. رم هم یکی دو موقعیت خوب را از دست داد تا در نهایت این نیمه با برتری 1-0 میزبان به اتمام برسد.

اینتر نیمه دوم را هجومی آغاز کرد و دقیقه 52 می توانست روی همکاری لائوتارو لوکاکو به گل برسد که یک واکنش عالی دیگر از لوپز مانع شد. 4 دقیقه بعد اینتر مزد حملاتش را گرفت. روی کرنر مارسلو بروزوویچ بود که میلان اشکرینیار با ضربه سر کار را به تساوی کشاند. اینتر دقیقه 62 به گل دوم هم رسید. اشرف حکیمی از سمت راست محوطه جریمه، اسمالینگ را از پیش رو برداشت و با ضربه پای چپ زیبا، توپ را به زیر طاق دروازه چسباند. توپ با برخورد به تیر افقی به درون دروازه غلتید. رم که فشار حملاتش را شدت داده بود دقیقه 86 به گل تساوی رسید. روی یک ضربه کرنر مانچینی با ضربه سری تماشایی دروازه اینتر را باز کرد تا همه چیز برابر شود. در نهایت این بازی جذاب با تساوی 2-2 به اتمام رسید.

     
آی اسپورت
2021-01-10 17:01:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر