فهرست
آس: رئال قرارداد په‌په را تمدید نمی‌کند
آس: رئال قرارداد په‌په را تمدید نمی‌کند

آس: رئال قرارداد په‌په را تمدید نمی‌کند

آی اسپورت – آینده په‌په مدافع پرتغالی در رئال‌ مادرید با توجه به اتفاق‌های اخیر با تردیدهای زیادی روبروست. به‌ گزارش آس، رئال‌ مادرید برای تمدید قرارداد تمایلی از خود نشان نمی‌دهد و به نظر می‌رسد این اتفاق رخ ندهد. مدافع مادرید تا پایان فصل آینده با باشگاه قرارداد دارد و ژانویه سال آینده بازیکن آزاد اعلام خواهد شد. به همین دلیل او می تواند با هر باشگاهی مذاکره کند.

په په در این باره گفت‌: «تا آخرین لحظه منتظر پیشنهاد مادرید می‌مانم. اگر قراردادم را تمدید نکنم، به خداحافظی از فوتبال فکر می کنم.» اگر باشگاه اسپانیایی قرارداد په په را تمدید کند، برای سومین بار است که این اتفاق رخ خواهد داد. په په سال 2007 از پورتو با 30 میلیون یورو به مادرید آمد. در سال 2011 قراردادش را تا سال 2016 تمدید کرد و در سال 2015 آن را تا 2017 افزایش داد.

در شرایط کنونی، مادرید برای تمدید قرارداد مدافع پرتغالی‌اش تردید دارد. زین الدین زیدان می‌خواهد رافائل واران در ترکیب اصلی باشد و مسئولان مادریدی به دیگو یورنته که اکنون به صورت قرضی برای مالاگا بازی می‌کند نیز اعتقاد زیادی دارند. یورنته جولای سال آینده به مادرید بازمی‌گردد. همچنین رئال‌ مادرید، خسوس وایخو را تحت نظر دارد. او اکنون در اینتراخت فرانکفورت بازی می‌کند و به نظر می‌رسد ادامه حضور په‌په در این باشگاه را شاهد نباشیم.

همچنین باشگاه مادرید قصد تمدید قرارداد کریستیانو رونالدو، لوکامودریچ و ایسکو را نیز دارد. این تیم همچنین می‌خواهد تا سال 2021 قرارداد گرت بیل را تمدید کند.

 

منبع: ایسنا

۱    
آی اسپورت
2016-10-01 12:56:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر