فهرست
واکنش تراکتورسازی به چاقوکشی؛ به دنبال جاسوس!
واکنش تراکتورسازی به چاقوکشی؛ به دنبال جاسوس!

واکنش تراکتورسازی به چاقوکشی؛ به دنبال جاسوس!

آی اسپورت – محرومیت قطعی دوماهه مهدی کیانی باعث ناراحتی مسئولان و هواداران باشگاه تراکتورسازی شده است. آنها همچنان مدعی هستند که اتفاق خاصی در رختکن نیفتاده و همه چیز بزرگنمایی شده است! هواداران تراکتور هم در واکنشی هماهنگ اقدام به ایجاد کمپین «من مهدی کیانی هستم» در فضای مجازی کرده اند. اما واکنش مسئولان باشگاه تراکتورسازی هم در نوع خود عجیب است. به گفته مهدی کیانی در زمان رخ دادن آن اتفاق، فقط 7، 8، 10 نفر در رختکن تیم حضور داشتند و باشگاه پیگیر این است که ببیند چه کسی این خبر را به بیرون از رختکن منتقل کرده است!

۱ ۷  
آی اسپورت
2017-10-22 15:24:00
نظر دهید

۷ نظر
تورک اوغلی
يكشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶، ۱۵:۳۱
باشگاه این خائن جاسوس کثیف را باید حتما به هوادارن معرفی کنه تا کاری بهش بکنیم که مرغان آسمان براش گریه کنند اینطوری دیگه کسی جرات نمیکنه جاسوسی کنه
ضمنا به خانم هاتون در آشپزخانه از این پس تاکید کنید دستشونو با چاقو نبرند چون اخیرا با چاقو کسی دستشو ببره جرمه!!!و 2 ماه زندانی!!!!داره!
اما اگر مثل بازیکنان استقلال و پرسپولیس شیشه و تریاک و قلیان عرق مصرف کنید تشویق هم میشید
۷
تراختوری
يكشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶، ۱۵:۳۵
از قدیم گفتند 4 دیواری اختیاری
تو محل تمرین و خونه خودشون اصلا خواستند چاقو بکشند تو محل عمومی که این کار صورت نگرفته که کمیته ضد اخلاق به این بهانه مانع از قهرمانی این فصل تراختور شد
هر فصل به شکلی مانع از قهرمانی تراختور میشند
۹ ۱
خسته
يكشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶، ۱۶:۱۳
قهرمانی؟؟؟؟؟؟؟؟
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
بابا شما اول از ته جدول جدا بشید بیایید کمی بالاتر بعد صحبت قهرمانی بکنید!
این همه اعتماد به نفس رو از کجا میارید؟ هاهااااااا
بهرام
يكشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶، ۱۶:۲۰
بی وجدان ها هی نگید چاقو کشی. ابروی مسلمان رو آدم الکی نمیریزه. توی رختکن ی شوخی مسخره کردن با هم الکی الکی یکم دست آقاسی بریده شده نه این ک چاقو کشی و عربده کشی کرده باشن. چقدر شما بی وجدانین. کیانی کاپیتان تیم ماست و مثل کوه پشتشیم. فدایی داری کاپیتان.
۶ ۱
خسته
يكشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶، ۱۷:۴۷
دقیقا. این رو موافقم.
این کلمات جدای از بار اخلاقی، بار حقوقی هم داره که متاسفانه تیم بی سواد آی اسپورت کلا این چیزا رو نمیفهمه.
۹
علی
يكشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶، ۲۰:۴۴
سایت isport کمی اخلاق داشته باشی چاقوکشی عبارتی هست که اوباش به کار میبرن !!
سایت ورزشی به این بی فرهنگی ندیده بودم
۱
محسن
يكشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶، ۲۲:۴۰
مرگ خوبه ولی برای همسایه!اینکه مثلا داستان طارمی را چماق کنیم و حرف از بی اخلاقی و جعل و تقلب مدیریت انها بزنیم و پیش خودمان بگوییم طارمی یک فصل غیرقانونی بازی کرده و..... . وقتی انها حرف دستهای پشت پرده میکنند،انها را به پنهانکاری متهم کنیم دقیقا مثل همین اتفاق تراکتور است!!! دنبال پنهان کردن اتفاق بوده اند(شخصا معتقدم قابل پیگیری نبوده) و حالا دنبال این هستند چه کسی اتفاق را رسانه ای کرده!!! اگر زشته،همه این موارد زشت و قابل نکوهش است اگر عادی است برای همه عادی است.اینکه دنبال جاسوس میگردند یعنی درگیری بوده و کسی ان را لو داده!!!! وگرنه دنبال قصه گو میگشتند!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر