فهرست
یحیی در کنفرانس: چرا ساعت بازی عوض شد؟
یحیی در کنفرانس: چرا ساعت بازی عوض شد؟

یحیی در کنفرانس: چرا ساعت بازی عوض شد؟

آی اسپورت – یحیی گل‌محمدی سرمربی پدیده در نشست خبری خود بعد از بازی مقابل فولاد خوزستان از تغییر ساعت برگزاری بازی انتقاد کرد. صحبت‌های سرمربی پدیده را بخوانید:

می توانستیم برنده بازی باشیم

بازی زیبایی را از سوی دو تیم شاهد بودیم، یک بازی فنی که البته قابل پیش‌بینی بود. هر دو تیم می‌توانستند برنده میدان باشند. بازیکنانم امروز عملکرد خوبی از خود ارائه کردند و اگر از موقعیت‌هایی که داشتیم استفاده بهتری می‌کردیم شاید الان سه امتیاز را گرفته بودیم. البته من تبریک می‌گویم به تیم فولاد که تا این حد بازی خوب و فنی ارائه کرد و آنها هم موقعیت‌های گل داشتند. با شرایطی فنی بازی کردیم و حریف سرسختی داشتیم آن هم در هوای گرم اهواز. فکر می‌کنم یک امتیاز هم نمی‌تواند برای تیم ما بد باشد. ان‌شاءالله در بازی‌های آینده دو امتیاز از دست رفته را جبران خواهیم کرد.

تغییر ساعت بازی جای سوال دارد

سؤال‌مان این است چرا دیداری که قرار بود ساعت 19 برگزار شود به ساعت 16 موکول شد و این جای تعجب دارد! من قبل از بازی هم از این مسئله ابراز نارضایتی کردم، اما اعتراض نکردم، چون نمی‌خواستم تمرکز بازیکنانم سمت این مسئله برود، اما الان مسئولان پاسخ دهند که چرا بازی تراکتورسازی و نفت آبادان که در منطقه سردسیر است باید پنج بعدازظهر برگزار شود، در حالی که بازی ما در گرمای اهواز باید از ساعت 19 به ساعت 16 موکول شود! این واقعاً جای سؤال دارد و امیدوارم مسئولان پاسخگو باشند.

۶ ۲  
آی اسپورت
2019-04-05 19:38:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
مسعود
جمعه ۱۶ فروردین ۱۳۹۸، ۱۹:۵۳
این مردک کاسه لیس بجای توجیه بی عرضه گیهای خودش داره پاچه تراختورسازی رو میگیره
۷
سیامک
جمعه ۱۶ فروردین ۱۳۹۸، ۲۰:۱۳
یحیی خودت میخاری بعدا نگی تراختوریها باهات لج افتادند.
۹
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر