فهرست
رحمتی‌: اگر گلر نگیریم خودم دروازه می‌ایستم
رحمتی‌: اگر گلر نگیریم خودم دروازه می‌ایستم

رحمتی‌: اگر گلر نگیریم خودم دروازه می‌ایستم

آی اسپورت - سیدمهدی رحمتی در اولین تمرین تیم شهرخودرو به عنوان سرمربی در جمع خبرنگاران گفت: اول باید از مجموعه شهرخودرو و شخص حمیداوی تشکر کنم که به من اعتماد کردند و این وظیفه سنگین را به من سپردند. پارسال که خدمت حمیداوی آمدم به عشقی آمدم و نیاز به گفتن نیست و من مشهد را شهر دوم خودم می‌دانم و خوشحالم که اولین مربیگری‌ام هم از این شهر آغاز شد.

وی افزود: دلم قرص است زیرا در مشهد هستیم و اول تلاش می‌کنم تیم را به عنوان نماینده خراسان و شهر مشهد آماده کنم و به آنچه مردم مشهد استحقاقش را دارند دست پیدا کنند.

رحمتی در مورد وضعیت قرارداد بازیکنان تیم گفت: با صحبت‌هایی که با حمیدوای داشتیم به جز صادقی و قاضی همه بازیکنان قرارداد دارند. اگر بازیکنی قرار است جدا شود با هماهنگی من است تا بازیکنی که در آن پست مد نظرمان است را جذب نکرده ایم، بازیکنی از تیم جدا نمی شود.  اکبر صادقی کاپیتان تیم است و در خدمت ایشان هستیم. مشکل و نگرانی خاصی در این مورد نیست. دغدغه اصلی باشگاه و خودم این بوده که بازیکنان مورد نظر جذب شوند و لیستی به حمیداوی دادم ایشان هم در تلاش است که این بازیکنان جذب شوند.

وی در  مورد غیبت مرادمند گفت: از فردا در خدمت ایشان هستیم، تمامی بازیکنانی که فصل قبل بازی کردند در آسیا بازی خواهند کرد. مرادمند هم با باشگاه قرارداد دارند و اگر پیشنهاد خارجی هست باید به باشگاه مکتوب اعلام شود و من از آن بی خبر هستم.

رحمتی در مورد اینکه خودش به بازی ادامه خواهد داد یا نه اظهار داشت: در این زمینه با بزرگان فوتبال ایران و پیشکسوتان خودم مشورت کردم و اگر نتوانیم دروازه‌بانی جذب کنیم در لیگ آینده هم بازی خواهم کرد. در آسیا هم برای تیم بازی خواهم کرد.

وی در مورد اینکه قصد دارد رکورد بازی کردن غلامپور را بشکند، گفت: تا روزی که بتوانم بازی می‌کنم.

۲ ۱  
آی اسپورت
2020-08-31 20:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
امیرعباس
سه شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۹، ۰۰:۴۲
حالا اگر مهاجمم نداشتی سامره هست!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر