فهرست
شاگرد اول حاشیه؛ پیام صادقیان
شاگرد اول حاشیه؛ پیام صادقیان

شاگرد اول حاشیه؛ پیام صادقیان

آی‌اسپورت- صادقیان با دوری از تهران و حواشی و دوری از تیتر یک رسانه‌ها، باز هم نتوانست آرامش و ثبات را در خودش حفظ کند تا در نهایت از ماشین‌سازی هم کنار گذاشته شود. او که همراه با برخی هواداران پرسپولیس امیدوار بود این فصل به دوران اوجش برگردد، تنها سایه‌ای از صادقیان پرسپولیس را به همراه داشت. در هفته‌های اخیر هم بیشتر از هر چیزی، اخبار حاشیه‌سازی‌هایش از تبریز به گوش می‌رسید. او در اولین بازی ماشین‌سازی بعد از برکناری خطیبی، دو هفته قبل در نیمه دوم برابر ذوب آهن به میدان آمد و با لو دادن چند توپ، دو تکل بچه‌گانه، دواخطار و اخراج از زمین، رد پای بزرگی از حاشیه را به جا گذاشت تا حسین خطیبی او را در اختیار باشگاه قرار دهد. صادقیان بعد از کنارگذاشته شدن از تیم در پستی عجیب در صفحه‌ شخصی‌اش گفته بود که نمی‌داند چه کاری کرده و با وجود آرام بودن برایش حاشیه می‌سازند.

بعد از این که فرهاد کاظمی، سرمربی موردعلاقه صادقیان به تبریز رفت، کور سوی امیدی پیدا شده بود که شاید ستاره سال‌ها قبل ذوب‌آهن زیر نظر مربی سابقش آرامش پیدا کند و از عمق حاشیه به متن فوتبال برگردد. او به تمرینات برگشت اما هنوز یکی دو هفته‌ای نگذشته که این بار خبر می‌رسد درگیری او با کاخا، بازیکن گرجستانی ماشین‌سازی، باعث شده کاظمی هم او را در اختیار باشگاه قرار دهد. باید دید این حاشیه های پی‌درپی، سرنوشت صادقیان را به کجا می‌رساند.

  ۲  
آی اسپورت
2016-12-22 23:13:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
مجتبی فرد
جمعه ۳ دی ۱۳۹۵، ۰۸:۰۴
سرنوشتش مشخصه، فراموشخانه تاریخ فوتبال.
a
جمعه ۳ دی ۱۳۹۵، ۱۴:۴۱
بازیکنی که پرسپولیس تربیت کنه از این بیشتر نمیشه انقدر زیر بغلش هندونه دادن فکر کرد چیه!!! رفت قاطی بقیه تفاله های دوتا لاشخور پایتخت که بازیکنای با استعداد می گیرن خراب می کنن میفرستن میره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر