فهرست
سرمربی الهلال: واقعیت بازی با نتیجه سازگار نیست
سرمربی الهلال: واقعیت بازی با نتیجه سازگار نیست

سرمربی الهلال: واقعیت بازی با نتیجه سازگار نیست

آی‌اسپورت- سرمربی آرژانتینی تیم الهلال عربستان شکست برابر استقلال را مطابق واقعیت‌های بازی ندانست. خوان بروان در نشست خبری پس از بازی امشب (دوشنبه) هفته پایانی گروه D لیگ قهرمانان آسیا میان تیم‌های الهلال و استقلال که با نتیجه یک بر صفر به سود تیم ایرانی پایان یافت گفت: «از زمانی که سرمربی تیم الهلال شدم سختی‌های زیادی از مصدومیت بازیکنان کشیدیم و این مسئله تا پایان دیدارهای ما در لیگ قهرمانان آسیا وجود داشت. دلیل اصلی حذف ما همین مصدومیت‌ها بودند.»

سرمربی الهلال سپس با اشاره به نتیجه بازی با استقلال گفت: «نتیجه به‌ دست‌ آمده هرگز منطبق بر واقعیت‌های درون زمین نبود. بازی خوبی را انجام دادیم و فرصت‌های زیادی داشتیم. به خوبی از فرصت‌ها نتوانستیم بهره ببریم و شکست را پذیرا شدیم. امروز قراردادم با باشگاه الهلال پایان یافت و درباره آینده کاری‌ام با مدیران جدید باشگاه مذاکره خواهم کرد.»

الهلال عربستان با ۲ امتیاز قعرنشین گروه D لیگ قهرمانان آسیا شد. از این گروه تیم‌های استقلال و العین امارات به مرحله بعدی صعود کردند.

 

۱ ۳  
آی اسپورت
2018-04-16 23:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
درسته ولی
دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷، ۲۳:۳۷
در غیاب امید ابراهیمی و فرشید باقری و مجید حسینی و چشمی طبیعی بود تازه تیام هم تازه برگشته بود و از شرایط آرمانی به دور بود استقلال زیاد خوب بازی نکنه در ضمن استقلال نیازی هم به برد نداشت غیاب ابراهیمی و باقری تو وسط زمین کاملا مشهود بود.همین تیم سوم الهلال ((به قول بعضیا)) از الوصل و نسف قوی تر بود
عمر آسوده بخواب که بغداد بیدار است
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۰۰:۱۴
مثلا چه موقعیتهای نسبت به تیم ما سرتر و بیشتر داشتن که واقعیت بازی نتیجه سازگار نیست .

یخمک بدم خدمتتون خنک شی براون جون
۷
***
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۱۱:۲۶
دیگه اینم بذارین به حساب شانس کیسه امار تیم سوم الهلال بهتر از کیسه بود ولی شانس هم یه دوره ای داره داچلی هم همینطوری پیش میرفت که یهو شانسش ته کشید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر