فهرست
فدراسیون فوتبال علیه منتقدان؛ عذرخواهی کنید!
فدراسیون فوتبال علیه منتقدان؛ عذرخواهی کنید!

فدراسیون فوتبال علیه منتقدان؛ عذرخواهی کنید!

آی اسپورت - روابط عمومی فدراسیون فوتبال توضیحاتی درباره قرارداد مارک ویلموتس ارائه کرد. به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال،بر این اساس موارد ذیل درباره قرارداد ویلموتس به اطلاع عموم می رسد؛

۱.کل دستمزد کادر مربیان خارجی تیم ملی چه در زمان آقای کی روش و چه آقای ویلموتس از محل عواید فیفا که جهت توسعه فوتبال پرداخت می شود پرداخت شده و ارتباطی با منابع داخلی نداشته و ندارد. در موضوع قرارداد اخیر هم همانطور که بارها اعلام شد با توجه به تحریم های ظالمانه و مشکل انتقال پول از حساب فیفا با تایید ستاد محترم تحریم استقراض انجام گرفته است.

۲.برای اولین بار در قراردادهای مشابه با آقای ویلموتس غرامت فسخ قرارداد صرفا سه ماه حقوق ماهیانه توسط طرفین تعیین شد که این موضوع در حال مذاکره است. لذا تفسیرهای صورت گرفته از این موضوع و مبالغ طرح شده در سطح افکار عمومی کذب محض است.

۳.ویلموتس، که جامعه فوتبال او را معمار نسل طلایی فوتبال بلژیک می دانند،با حضور در ۴ جام جهانی در آخرین رتبه بندی فدراسیون تاریخ و آمار در رتبه نوزدهم بهترین مربیان جهان قرار گرفت.

۴. نتایج اخذ شده دور از انتظار و مشکلات مربوط به انتقال وجه از دلایل عمده قطع همکاری بوده و در نهایت به جهت هدف گذاری اولیه در صعود تیم ملی به عنوان تیم نخست گروه انجام گرفت. بی شک،منافع ورزش و فوتبال کشورمان در این تصمیم مورد تاکید بوده و موضوع جابجایی هرگز رزومه و توانایی های یک مربی را زیر سوال نمی برد.

۵.اصل قرارداد به تاریخ ۲۱ آذر سال ۹۸ برای ریاست محترم کمیسیون فرهنگی مجلس،دیوان محترم محاسبات،بازرسی محترم کل کشور و حراست محترم وزارت ورزش و جوانان ارسال شده است.

۶.در قرارداد منعقده و برخلاف قرارداد مشابه قبلی،فدراسیون مالیات نمی پردازد.

۷‌.با توجه به مصوبه هیات رییسه فدراسیون فوتبال،شایسته است افرادی که در روزهای اخیر و در هر جایگاهی اطلاعات نادرست در این باره به افکار عمومی ارائه دادند و در رسانه ملی مبلغ قرارداد را ۳ میلیون دلار و خسارت آن را ۳ میلیون دلار عنوان کردند،از رفتار غیر حرفه ای خود به صورت رسمی از مردم پوزش بطلبند.

۱ ۱  
آی اسپورت
2019-12-13 13:59:00
نظر دهید

۱ نظر
Parsa Hoyshvar
جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸، ۲۱:۳۰
https://iffhs.de/iffhs-awards-the-worlds-best-national-coach-2019-fernando-santos-portugal/

یک فدراسیون کلاهبردار داریم ..
به سایت آمار. تاریخ فدراسیون رفتم و دیدم بله اسم مارک وبلموتس. در رده ی نوزدهم است.
اما چند نکته را دقت کنید .. مثلا رونالد کومان، جمال بلماضی، ریکاردو گارسا، ژان الوف اندرسون !!! و بسیاری مربیان که اصلا نامشان آشنا نیست در رده ها بالاتر هستند.
بعد نکته ی مهم تر اینه که نفرات اول تا چهارم که شامل سانتوس و تیته و مارتینز و دشام هستند بین 112 تا 87 امتیاز دارند..
فکر میکنید ویلموتس برای کسب رتبه ی غرور آفرین 19 ام ، چند امتیاز دارد؟ یک امتیاز!
حاضرم قول بدهم که آن یک.امتیاز را به نحوی خود فدراسیون ایران داده تا مارک عزیز ناگهان به رده نوزدهم برسد... این چه جدولی است ... آخه؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر