فهرست
درخواست از کی‌روش: ارزانی را دعوت کن
درخواست از کی‌روش: ارزانی را دعوت کن

درخواست از کی‌روش: ارزانی را دعوت کن

آی اسپورت -  یکی دو هفته ای می شود که نام دنیل ارزانی در رسانه های کشورمان مطرح شده. بازیکن جوانی که در استرالیا توپ می زند و نامزد دریافت بهترین بازیکن جوان رقابتهای لیگ برتر استرالیاست. این بازیکن می تواند هم برای استرالیا بازی کند هم ایران اما هنوز تصمیمش را نگرفته و استرالیایی ها امیدوارند او بازی در تیم کشورشان را انتخاب کند. خبرآنلاین با اشاره به این موضوع از سرمربی تیم ملی خواسته تا هر چه زودتر کارهای حضور ارزانی در تیم ایران را فراهم کند و نوشته:" دنیل یک بازیکن تکنیکی است و توانایی بردن نبردهای تک به تک را دارد. او با استارت های انفجاری اش، می تواند هر خط دفاعی را به دردسر بیاندازد. او استاد لایی انداختن است و حتی در نبردهای یک به دو و حتی یک به سه هم می تواند برنده شود. او تکنیک نابی دارد و بی شک حضورش در تیم ملی می تواند کمک حال کی روش باشد. ارزانی از آن استعدادهای نابی است که استرالیایی ها برایش شدیدا دندان تیز کرده اند"

۸ ۵  
آی اسپورت
2018-02-11 09:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
Hasan
يكشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶، ۰۹:۳۵
ما وقتی ستارها لیگ خود را هیچ می انگاریم آخرش می شود این آقای گل لیگ باید در حسرت تیم ملی باشد بعد فشار برای دعوت جوانی که دو دل است هست دلالی را می شود از همین ماجراها پیدا کرد
محمد
يكشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶، ۱۰:۲۲
نظر شما...مسئله شفاف است. متاسفانه آقای فردوسی پور و باندش در روزنامه ها و سایت های زرد دنبال زهرچشم گرفثن از همه و اداره جریان فوتبال کشور هستند. تمدید قرارداد ترکمنچای با کیروش و حربه عدم دعوت بازیکنانی که به آنها باج نمی دهند. همراه با استفاده از سوء مدیریت فدراسیون و مدیریت باشگاهها این باند مافیایی را قدرتمند کرده.مجبور کردن بازیکنان به ترک پرسپولیس و استقلال و حاشیه سازی. جنجال آفرینی و رودررو قراردادن طرفداران این تیم ها در این راستا است.
علی
يكشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶، ۱۰:۱۵
رایان تفضلی هم مدافع خیلی خوبی هست ولی در کل بازیکنای خیلی بهتری از اینا تو لیگ داریم که دعوت نمیشن
ara
يكشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶، ۱۱:۲۸
لیگ استرالیا رو اگه ببینید میفهمید كه واقعا كیفیت پایینی داره
۴ ۱
ناصر شجاعی
يكشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶، ۱۴:۰۰
از همین لیگِ بی کیفیتِ استرالیا دو سال پیش یه تیم قهرمان جام باشگاههای آسیا شده ولی لیگ با کیفیت برتر ایران افتخارش رسیدن به نیمه نهایی بوده.
ضمن اینکه ارزانی پیشنهاد اروپایی داره ولی گفته میمونه تو لیگ استرالیا تا با تجربه تر بشه.
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر