فهرست
ماشاریپوف و استقلال، ماجرای یک عشق ناتمام
ماشاریپوف و استقلال، ماجرای یک عشق ناتمام

ماشاریپوف و استقلال، ماجرای یک عشق ناتمام

آی اسپورت - استقلال در دیدار مرحله یک هشتم نهایی با نتیجه 2 بر یک مغلوب پاختاکور شد تا مجبور به خداحافظی از این تورنمنت شود. یکی از بازیکنان پاختاکور که در دیدار شب گذشته عملکرد خوبی داشت، ماشاریپوف بود. نامی که برای هواداران آبی پوش بسیار شناخته شده است.

داستان جلال الدین ماشاریپوف و استقلال به چند سال قبل بازمی‌گردد. در زمانیکه علیرضا منصوریان هدایت استقلال را بر عهده داشت، ماشاریپوف در تیم ملی ازبکستان و پاختاکور خوش درخشید و همین عامل باعث شد تا آبی پوشان به دنبال جذب این بازیکن باشند. استقلالی ها از حضور جپاروف در تیمشان تجربه خوبی داشتند و همین ذهنیت مثبت از بازیکنان ازبک، باعث شد مذاکراتی نیز با این بازیکن صورت بگیرد.

در آن زمان که بحث حضور هافبک تهاجمی تیم ملی ازبکستان در جمع آبی پوشان مطرح بود، ماشاریپوف در صفحه رسمی اینستاگرام خود به طرح ادیت شده ی خودش با پیراهن استقلال واکنش نشان داد و با استوری کردن این عکس، گویا از علاقه خود برای پیوستن به استقلال در آینده ای نزدیک خبر می داد. کار به جایی رسید که خیلی از خبرگزاری ها کار ماشاریپوف با استقلال را تمام شده می دانستند اما به یکباره و بنا به دلایلی این انتقال شکل نگرفت.

به هر دلیلی که بود، حضور ماشاریپوف در آن مقطع در استقلال منتفی شد. تا اینکه زمستان سال قبل که هنوز خبری از کرونا نبود و پس از برگزاری بازی شهرخودرو و پاختاکور در تاشکند، ماشاریپوف در پیروزی 3 بر صفر تیمش مقابل نماینده مشهد نقش بسزایی داشت و همین امر باعث شد تا بازهم شایعات پیوستن این بازیکن به استقلال مطرح شود. این بازیکن ازبک بازهم در صفحه اینستاگرامش و با منتشر کردن یک استوری، به ابراز احساسات هواداران استقلال پاسخ داد.

به هرحال ماشاریپوف به استقلال نیامد و او در دیدار شب گذشته مقابل آبی پوشان قرار گرفت و بازی خوبی را از خود به نمایش گذاشت. او روی گل اول تیمش نقش داشت و حتی در نیمه دوم یک توپ هم به تیر دروازه حسینی زد. 82 درصد پاس های جلال الدین ماشاریپوف در برابر استقلال صحیح بود و دو بار هم دروازه این تیم را تهدید کرد که این بازیکن در گلزنی ناکام بود.

به هر نحوی که بود، ماشاریپوف و پاختاکور راهی مرحله یک چهارم نهایی شدند و استقلال دست خالی به ایران بازگشت. اما شاید این پایان قصه استقلال و این بازیکن ازبک نباشد و بالاخره روزی این دو به هم برسند. اتفاقی که به دلیل قانون منع ورود بازیکن و مربی خارجی، حداقل امسال رخ نخواهد داد.

  ۱  
آی اسپورت
2020-09-27 18:56:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
ارتش سرخ
دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹، ۰۹:۳۸
عشق؟؟ آقا جان ، عزیزم، نکن از این کارها، هواداران را سرکار نذار
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر