فهرست
قاب روز: تغییر چهره طارمی و مسلمان!
قاب روز: تغییر چهره طارمی و مسلمان!

قاب روز: تغییر چهره طارمی و مسلمان!

آی اسپورت - مهدی طارمی و محسن مسلمان، طبق قولی که داده بودند امروز پای صندوق رای حاضر شدند و رای دادند. با چهره‌ای مناسب‌تر و موجه‌تر از همیشه، که آن‌ها را شیبه پسرهای محجوب و سر به زیر کرده بود. البته تفاوت لباس، تنها تغییر طارمی و مسلمان نبود. طارمی چندی قبل غیرمستقیم از حسن روحانی حمایت کرد اما امروز، در کنار پسر سعید حدادیان رای را به صندوق انداخت.

سعید حدادیان، مداح تندرو و نزدیک به جناح اصولگرایی است. حالا با این شرایط، پیش بینی رای طارمی و مسلمان سخت‌تر از همیشه است. دو بازیکنی که چندی قبل در لیست طرفداران روحانی قرار گرفتند، بعد تکذیب کردند و امروز در کنار حدادیان پسر رای دادند.

۹ ۱۱  
آی اسپورت
2017-05-19 18:11:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۱ نظر
بی نام
جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۸:۳۰
اینا یه مشت تتلو واسه خودشون یه مشت نون به نرخ روز خور چرا با اون شلوارهای کوتاه و لباسهای مخصوصتون رای ندادید چرا اینقد تزویر چرا اینقد دروغ اگرچه رای هر کی به خودش مربوط میشه ولی تزویر و دورویی و دروغ و تتلویی بودن چیزیه که ناپسنده البته این دوتا شخصیتشون خیلی قیل نشون دادن
رضا
جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۸:۳۵
۱. بزرگ شدن دلیل بر بزرگ بودن نیست، متاسفانه این دو نفر انگار نمیدونن راه معروفیت خودشونو از فوتبال و مردم دارن و این کار ها که کنار همچین آدمی عکس میگیرن یا اون پست های اینستاگرام چه معنی میتونه داشته باشه !!!!... به هر حال خدا رو شکر هنوز علی کریمی ها و علی دایی ها هستن‌.

۲. از فرهاد مجیدی نه به خاطر استقلالی بودنش بدم میومد نه به خاطر کاراهاش فقط به دلیل پشتیبانیش از احمدی نژاد ازش تنفر داشتم که با حمایتش از مردم و روحانی حتی اگه ظاهری باشه ولی چون باعث میشه تعدادی از طرفداراش با رای دادنشون جلوی تندروی گروهی رو بگیره بهش دست مریزاد میگم.

به امید روزی که این فرهنگ نون به نرخ روز خوری که در دوران احمدی نژاد شدت گرفت با مدیریت عاقلانه کمتر بشه.

پ.ن: امیدوارم حداقل به روحانی رای داده باشن
۹ ۱
red
جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۲۲:۰۲
به رییسی رای دادن زیر یکی از عکسای کسیکه باهاشون رفته نوشته بای بای روحانی !
۴
دون چی چو
جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۸:۴۶
یکی نیست به این ننه بابا گدا پاپتی بگه اسکول عینک فیک خز شد تو عقده ای دیر فهمیدی چی به چیه
۹ ۱
Mostafa
يكشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۰۰:۲۰
هوووش.ارام باش
پرسپولیس واقعی
جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۹:۴۶
الهی بمیرم برای امام حسین که یکی مثل رئیسی میشه برادرش(پسر فاطمه)
و
یکی مثل حدادیان میشه مداحش.
همیشه فکر میکردم امام حسین چقدر روز عاشورا مظلوم بود ولی حالا فکر میکنم امروز از هر زمانی مظلوم تراست که هی از اسم شریفش خرج میکنند.
red
جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۹:۵۱
تو ایران همه چی با چسبیدن به امثال حدادیان راحت تره !
۹
حمید رضا
جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۲۰:۱۷
بخدا به ما و شما ربطی نداره. ما از اینا فقط فوتبال میخوایم و دوست نداریم مسائل شخصیشون رو تحلیل کنید. اونا آزادند هر انتخابی داشته باشند.

شما رو به خدا تمومش کنید ، بسسسه ، کس دیگه ای گیر نمیارید واسه حاشیه درست کردن و جذب مخاطبای زرد پسند؟
حسن
جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۲۲:۱۰
دقیقا. اگر یه مطلب توهین آمیزی از این دو تا اومده بود بیرون میشد بهشون گیر داد ولی الان فقط به صرف اینکه شاید به یکی که مخالف بیشتر مردم هست رای دادن و با بچه یک مداح عکس گرفتن نمیشه بهشون گیر داد.
۹
سکه لای گز
جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۲۰:۱۹
به نظر شما پسر سعید حدادیان لزوما باید هم نظر با پدرش باشه؟
۸ ۱
red
جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۲۱:۴۹
تو اینستاگرام یکی از کسایی که باهاشون رفته رای داده نوشته بای بای روحانی وقته تغییره و ازین حرفا عکس چهارتاییشونم گذاشته!
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر