فهرست
لیورپول تیمی 10 نفره/ مشکلی به نام استوریج
لیورپول تیمی 10 نفره/ مشکلی به نام استوریج

لیورپول تیمی 10 نفره/ مشکلی به نام استوریج

آی اسپورت- لیورپول در دیدار برگشت جام اتحادیه مقابل ساوثهمپتون یک بر صفر شکست خورد تا با شکست در مجموع 2 بر صفر حذف شود. در نیمه دوم استوریج دو موقعیت مناسب را از دست داد. او حالا نسبت به زمانی که تازه به لیورپول آمده بود کاملا بازیکن متفاوتی شده است. اوایل وقتی آمده بود او را به سادیو مانه نسبت می دادند، دلیلش هم این بود زمانی که او به لیورپول آمد دلیل اصلی خریدنش این بود که به خوبی به پشت دفاع حریف نفوذ کند، چون بازینکی سرعتی بود.

 اما یک بار مقابل جایگاه هواداران لیورپول او از دویدن برای گرفتن توپ خودداری کرد و به نظر من باید برای گرفتن آن توپ اقدام می کرد، شاید از مصدومیت ترسیده بود. حالا او اصلا بازیکنی نیست که به پشت خط دفاعی حریف بدود. اما نباید فراموش کنیم که استوریج قرار است جانشین مانه شود. حالا همه کاری که می کند بازی با توپ و توانایی اش در استفاده از پاهایش است. تنها دلیلی که به خاطرش استوریج در تیم است قدرت تمام کنندگی اش است. اما برای این که گل بزند باید همه چیز را آماده در بشقاب به او تحویل بدهید. در بازی با ساوثهمپتون لیورپول این کار را کرد و او نتوانست گل بزند.

هیت مپ استوریج در بازی لیورپول و ساوثهمپتون
هیت مپ استوریج در بازی لیورپول و ساوثهمپتون

پس چه توقعی غیر از گل زدن می توان از او داشت؟ وقتی تازه آمده بود این کار را بهتر انجام می داد. در بازی با ساوثهمپتون او مقابل دروازه واقعا شب بدی داشت. این روزها خیلی از مهاجمان این طور شده اند، اگر مهاجم هدف نباشند، یا پشت دفاع حریف ندوند، باید برایشان همه چیز حاضر و آماده باشد تا گل بزنند. پس با این گفته ها اگر استوریج گل نزند با توجه به این که کار دیگری نمی کند مثل این است که تیم با 10 بازیکن بازی می کند.

باید از عملکرد استوریج در بازی با ساوثهمپتون انتقاد زیادی شود، چون دو موقعیت عالی را از دست داد، اما وقتی به رکوردش در لیورپول نگاهی بیندازید، آمار گلزنی و میانگین گلزنی اش در هر بازی عالی است. صحبت من درباره سرعتش و کل عملکردش است. وقتی او گل نزند یعنی تیم 10 نفره بازی می کند.

۴    
آی اسپورت
2017-01-27 13:43:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر