فهرست
صبر پرسپولیسی‌ها تمام شد؛ خسته نیستیم، ناراحتیم
صبر پرسپولیسی‌ها تمام شد؛ خسته نیستیم، ناراحتیم

صبر پرسپولیسی‌ها تمام شد؛ خسته نیستیم، ناراحتیم

آی اسپورت - پیروزی در 5 بازی اخیر و تساوی برابر ذوب‌آهن با هیچ واکنشی از سوی باشگاه برای پرداخت پاداش و مطالبات بازیکنان همراه نبوده است. موضوعی که انتقاد شدید آنها را در پی داشته است. صحبت‌های خصوصی آنها در خصوص مقایسه با باشگاه رقیب به خوبی گلایه بزرگ آنها از این وضعیت را نشان می‌دهد. پاداش 500 میلیونی بعد از پیروزی برابر الهلال عربستان و در سمت مقابل عدم توجه باشگاه و مدیران به پیروزی بزرگ آنها برابر استقلال در دربی و همچنین الاهلی عربستان که سرخپوشان را به لیگ قهرمانان بازگرداند.

بازیکنان پرسپولیس که در هفته‌های پایانی فصل در هر سه جام از بالاترین شانس برای دستیابی به موفقیت برخوردارند، حتی وضعیت سرمربی خود را نیز نابسامان می‌بینند و گلایه‌های برانکو بعد از عدم دریافت مطالباتش در نهمین ماه! نیز به این نارضایتی‌ها اضافه شده است. لبخند تلخ بر لب بازیکنان پرسپولیس زمانی شکل گرفت که باشگاه استقلال بعد از پیروزی برابر سپاهان مدعی شد که قرارداد پاتوسی را نیز با پرداخت مبلغ رضایتنامه‌اش تمدید خواهد کرد!

بازیکنان پرسپولیس در گفتگوهای خصوصی خود مدعی هستند علیرغم حضور در فینال آسیا، رسیدن به دو قهرمانی پیاپی لیگ برتر، بالاترین شانس در فصل جاری برای رسیدن به قهرمانی با توجه به اختلاف با رقبا، شانس صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان و همچنین حضور در مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی، این رقیب است که خواسته‌های خود را به شکل مطلوب اجرایی دیده است. آنها با اشاره به محرومیت نقل و انتقالاتی و جذب هفت بازیکن در آغاز سومین پنجره نقل و انتقالاتی که تنها 3 نفر آنها به عنوان بازیکن ستاره شناخته می‌شوند، این حریف بوده که در این مقطع تنها با جذب 5 بازیکن خارجی می‌توان گفت بودجه‌ای بیش از آنها صرف کرده و این ورای دیگر بازیکنانی است که جذب تیم شده‌اند.

آنها با کسب پنج پیروزی پیاپی (سپیدرود، استقلال، پیکان، الاهلی، سایپا) و رسیدن به یک تساوی همچنان در انتظار دریافت پاداش مربوط به این موفقیت‌ها هستند و در سمت مقابل باشگاهی را می‌بینند که حتی برای تیم دوم خود پاداشی بالاتر از پیروزی در این 5 بازی، تنها برابر استقلال در نظر گرفته است. (زنوزی مدعی شده بود در صورت پیروزی ماشین سازی برابر استقلال یک میلیارد و در صورت تساوی 500 میلیون به بازیکنان این تیم پاداش خواهد داد). مساله‌ای که در روزهای پایانی فصل و در شرایطی که هیات مدیره تنها با جلسات خود به دنبال راهی برای خروج از این بحران مالی است و قرارداد برانکو نیز همچنان نامشخص است، دلسردی بزرگی را در بین آنها شکل داده است.

خسته نیستیم - ناراحت هستیم!

در پایان بازی روز گذشته مقابل ذوب‌آهن بازیکنان پرسپولیس یک به یک از جلوی میکروفن‌هایی که در انتظار پاسخی از سوی آنها بودند رد شدند و پاسخ آنها ممانعت از گفتگو بود. تنها نوراللهی که احتمالا به عنوان نماینده بازیکنان برابر اصحاب رسانه قرار گرفته بود از مشکلات مالی حرف زد. گلایه‌هایی که در روزهای پرفشار لیگ شاید بالاترین حق آنها باشد. لیگ ایران 27 روز دیگر به پایان می‌رسد و در این میان نزدیک به 50 درصد (با احتساب پاداش‌ها) از قرارداد بازیکنان باقی مانده است. هیچ کدام از آنها امیدی برای دریافت آن ندارند و این مساله کار را برای برانکو سخت‌تر نیز می‌کند. سرمربی کروات سرخپوشان ضمن اینکه خود باید بی‌توجه به دریافت مطالباتش باشد و نگران آن نباشد، باید بازیکنانش را در روزهای پایانی فصل امیدوار حفظ کند و مانع از این شود که دسترنج یک فصل آنها از بین برود. بازیکنان پرسپولیس اما بی‌توجه به فشردگی بازی‌ها و سفرهای پیاپی و خسته‌کننده با جمله‌ای که کلید واژه این روزهای شرایط باشگاه است میکسدزون را ترک می‌کنند: «ناراحت هستیم.»

جلسه فوق‌العاده هیات مدیره

هیات مدیره پرسپولیس که روزهای ابتدایی تشکیل خود را پشت سر می‌گذارد، به هیچ عنوان نتوانسته همانند همتای خود در سمت مقابل چاره ساز مشکلات مالی باشد. دو پیروزی اخیر استقلال برابر الهلال و سپاهان برای بازیکنان این تیم پاداشی 12 میلیونی برای هر کدام در پی داشته است و در این سمت میدان اما صندوق خالی باشگاه مانع از این شده تا ایرج عرب حتی توان رویارویی با بازیکنان تیمش طی دو دیدار اخیر را داشته باشد و در بازی برابر سایپا و ذوب آهن غایب اردوی تیمش بود. اینکه به چه دلیل هیات مدیره پرسپولیس که از  ایرج عرب، جعفر کاشانی، علی رغبتی، سید مهرداد هاشمی و مهدی محمد نبی تشکیل شده، تا به این لحظه نتوانسته‌اند به تعاملی برای دریافت منبع درآمد لازم برای آرامش تیم در روزهای سرنوشت ساز داشته‌باشند، نامشخص است. امروز نیز قرار است هیات مدیره پرسپولیس جلسه‌ای فوق العاده در خصوص «تامین منبع مالی» داشته باشند. جلساتی که طی این روزها کم برگزار نشده است اما اینبار برای فرار از پاسخگویی مکان آن به جایی غیر از دفتر باشگاه انتقال یافته است. برانکو نیز تمرین امروز تیمش را تعطیل کرده تا بازیکنان با رفع خستگی ناشی از فشار بازی‌ها کمی نیز از حواشی دور شوند و البته آنها همچنان امیدوارند طی روزهای آتی و طبق وعده مدیران به خواسته خود دست یابند. لیگ برتر 26 اردیبهشت به پایان می‌رسد و بازیکنان بعد از 9 بازی طاقت فرسا و سرنوشت ساز به چیزی جز تعهد مدیران به قرارداد، توجه ندارند و البته هواداران نیز با نگرانی بزرگ نسبت به آینده برانکو و تیم امیدوار به این هستند تا هیات مدیره جدید هر چه زودتر در پایان جلسات صرف چای و شیرینی و میوه یک جمله امیدوارکننده و قطعی نیز در خصوص این مسائل داشته باشند.

فوتبالی

۳ ۶  
آی اسپورت
2019-04-18 16:04:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
احسان تاجی
پنجشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸، ۱۶:۳۰
لنگ دزد و مافیایی با غارت ثروت مردم ایران و پولهای کثیف هدایتی دزد و مافیایی قهرمانیهای متعددی بدست آورده و دوباره بازیکنان مفلوکش درخواست پول دزدی کرده اند! پررویی تا کجا!!!!
۲ ۱
کیسه کش نفهم
پنجشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸، ۲۲:۱۰
میدونی چرا کیسه با این همه خرج هیچ عنی نمیشه ؟ چون با پول پرسپولیس داره بریزبپاش میکنه. وضع تون از این هم بدتر میشه به امید خدا
۱
Saeed
پنجشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸، ۱۶:۳۲
آقا کاملا مشخصه همه چیز برنامه ریزی شده است
اول که گرشاسبی رو به بهونه بازنشستگی اخراج کردند در حالیکه تاج و خیلی های دیگه سر پستهاشون باقی موندند.
در ادامه یه استقلالی قدیمی به اسم ایرج عرب رو‌ مدیر عامل کردند تا با پنبه سر تیممون رو ببرند.
طوفان و سیل ‌و زلزله حریف ما نمیشه اما تنها راه شکست دادن ما ایجاد نارضایتی درونی و کاهش انگیزه بازیکنان و کادر فنی هست که با برنامه ریزی دقیق وزارت و بازی کثیف ایرج عرب در حال انجام هست.
به نظر میرسه تنها راه مقابله با این وضعیت، حمله اینترنتی به پیج رییس جمهور، تجمع اعتراضی جلوی وزارتخانه و شعارهای تند در بازی با سپاهان هست.
هنوز یادمون نرفته که تیم علی دایی فقط و فقط به دلیل مسایل مالی و اعتصاب چند باره بازیکنان ( مقابل استقلال و فجر سپاسی ) قهرمانی رو از دست داد.
۵
###
پنجشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸، ۱۶:۵۲
حساب دو دوتا چهارتاست؛ چطور ممکنه تیمی که بنا به اعتراف مدیرانش پول اسپانسرش رو برای 4 سال اینده پیشخور کرده اینطوری داره خرج میکنه؟ 30 تا بازیکن که 8 تاشون خارجی هستن و دلار میگیرن به اضافه حقوق یک میلیون و دویست هزاردلاری سرمربی شون که پرداخت شده! مشخصه از پول پرسپولیس میگیرن به اونا میدن
۵
vv67
پنجشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸، ۱۷:۱۵
اسپانسر اعلام کرده که درامد پرسپولبس در ایرانسل سه برابر استقلال است درامد وجایزه نایب قهرمانی اسیا هم که هنوز مشخص نیست چی شده؟؟بجز بودمیر وترابی پرسپولبس دیگه خرید گراتقیمتی نداشته پس این پول ها کجا رفته
اون ور استقلال به گفته ایرانسل پول های دوفصل اینده خودرو پیش خور کرده اند درصد بیشتری از پول های امسال رو به بازیکنان پرداخت کرده اتد براب منشا،پاتوسی،ایسما،اینهمه دلار به نرخ روز پرداخت کرده اند بخاطر برد در مقابل الهلال به تمام بازیکنان وکادرفنی پاداش پنجصدمیلبونی داده اند اصلا این پول ها از کجا می ایند
حالا دیگه کم کم مشخص میشه که زمانیکه پرسپولیس محروم از نقل وانتقالات بوده همه درامد پریپولبس به استقلال داده شده
حالا هم استقلال پول ببشتری نسبت به پرسپولیس خرج کرده وخیلی مشکوک است تیمی که درامد نزدیک به سه میلیون دلار داشته و در شرکت ایرانسل سه برابر استقلال درامد پیامکی داشته پول ندارد و درصورتیکه استقلالی ها وصعشون خوب تر است
حالا بازهم استقلالی ها گریه کنید که وزیر پرسپولیسی هست
اهای استقلالی ها این پولها از کجا می اید نکنه باران پول ودلار بارییده
این پول های پرسپولیس خوردن نداره وحق پرسپولیس هستند که استقلالی ها با دستور مستقیم وزیر نوش جان میکنند و بخاطر همین است که استقلال قهرمان بشو نیست چونکه پول حرام موففیعت وجام نمی اورد
۴
محمد
پنجشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸، ۱۷:۳۵
خدا سلطانی فر رو لعنت کنه با این هیئت مدیره و مدیرعاملش
مردک عوضی با اون داورزنی شغال دارن پرسپولبس رو نابود می کنن
طاهری و گرشاسپی خدا خیرتون بده که به این شغال های کیسه کش باج ندادین
عرب لیاقت اداره یک کلاس اول ابتدایی رو نداره
#لعنت بر سلطانی فر، داورزنی و کاشانی
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر