فهرست
صبحانه با آی اسپورت: کی روش رفت
صبحانه با آی اسپورت: کی روش رفت

صبحانه با آی اسپورت: کی روش رفت

آی اسپورت – صبحانه امروز را با خبری درباره سرمربی تیم ملی شروع می کنیم. به نوشته خبرآنلاین،کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران را ترک کرد. او بامداد امروز به پرتغال رفت. کی روش در حالی از کشور خارج شد که روز گذشته سایت های الجزایری اعلام کردند او توافقاتی با فدراسیون فوتبال این کشور داشته است. البته مرخصی کی روش گویا از هفته قبل هماهنگ شده بود و دقیقا همزمان با انتشار این خبر آغاز شد. هنوز معلوم نیست کی روش تا چه زمانی در مرخصی خواهد بود اما او فعلا نپذیرفته تیم ملی از 21 اسفندماه اردو داشته باشد. کی روش همچنان می گوید چند روز به بازی سوم فروردین 96 مقابل قطر مانده، تیم ملی به این کشور برود و اردو نداشته باشد.

خداحافظی سجاد با تراکتور

سجاد شهباززاده مهاجم آلانیا اسپور که با این باشگاه ترکیه ای فسخ کرد و به تراکتورسازی ملحق شد، دیشب از جمع بازیکنان این تیم جدا شد. شهباززاده که برای عقد قرارداد به تبریز رفته بود و حتی به عضویت تراکتور در آمد متوجه شد نمی تواند به خاطر محرومیت این باشگاه از نقل و انتقالات، در آنجا بماند و به همین دلیل امشب اردوی قرمزها را ترک کرد. شهباززاده از بازیکنان و مربیان این تیم خداحافظی کرد تا حضور او در تراکتورسازی بسیار کوتاه باشد.

شکست سنگین الاهلی

بازی‌های هفته نوزدهم لیگ ستارگان قطر دیشب پیگیری شد که در یکی از آنها الاهلی با بهره‌مندی از پژمان منتظری از ساعت 19:15 میزبان الریان رده سومی بود. دیداری که با نتیجه 1-5 به سود الریان به پایان رسید.یاران منتظری با این باخت 23 امتیازی و در رده ششم جدول لیگ ستارگان قطر باقی ماندند اما ممکن است با پیروزی ام صلال یک پله هم پایین‌تر بروند.

رونمایی از خرید جدید صبا

علیرضا جمالی که سابقه حضور در تیم ملی نوجوان و جوانان را در کارنامه دارد تا پایان فصل برای صبا به میدان می رود. او که سابقه بازی در کنار علیرضا حقیقی را در تیم لوزیتانو داشته، مهاجم سابق فولاد خوزستان ، پاس همدان، صنعت نفت آبادان، مس رفسنجان، آلومینیوم هرمزگان و پیکان است.

     
آی اسپورت
2017-02-04 08:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر