فهرست
همچنان روی میز؛ گزینه کی‌روش و استرالیا
همچنان روی میز؛ گزینه کی‌روش و استرالیا

همچنان روی میز؛ گزینه کی‌روش و استرالیا

آی اسپورت – در حالی که فدراسیون فدراسیون فوتبال استرالیا به دنبال یافتن جانشینی مناسب برای آنگه پوستک‌اوغلو است که پس از رساندن ساکروس به جام جهانی 2018 روسیه از سمت سرمربیگری این تیم استعفا کرد، شبکه تلویزیونی «فاکس اسپورتس» استرالیا در گزارشی مدعی شد که کارلوس‌ کی‌روش ممکن است در فاصله 6 ماه مانده تا شروع جام جهانی 2018 روسیه به همکاری‌اش با فدراسیون فوتبال ایران پایان دهد، آن هم در حالی که اخیراً به طور علنی به فدراسیون فوتبال ایران اولتیماتوم داد که یا از او حمایت کنند یا اخراجش کنند. 

«فاکس اسپورتس» با اشاره به اینکه دوره حضور 6 ساله کارلوس کی‌روش روی نیمکت تیم ملی ایران ممکن است به زودی به پایان برسد در ادامه مدعی شد یک منبع نزدیک به این سرمربی پرتغالی به این شبکه تلویزیونی گفته است که اختلاف‌نظر کی‌روش با فدراسیون فوتبال ایران علنی شده و همین ممکن است مهر پایانی بر سرنوشت حضور وی در تیم ملی باشد. در صورتی که این اتفاق بیفتد فدراسیون فوتبال استرالیا می‌تواند به زودی کی‌روش را برای همکاری در نظر بگیرد.

بر اساس این گزارش، کی‌روش 64 ساله که یک سرمربی با برنامه‌ریزی دقیق است از این سرخورده است که نتواند حمایت لازم از سوی فدراسیون فوتبال ایران برای یافتن کمپ تمرینی مناسب و برگزاری بازی‌های دوستانه برای آماده‌سازی ایران برای حضور در جام جهانی 2018 را کسب کند. ایران در گروه B جام جهانی روسیه با تیم‌های پرتغال، اسپانیا و مراکش همگروه است، گروهی که بر اساس رده‌بندی تیم‌ها در فیفا، سومین گروه سخت این دوره جام جهانی است.

  ۶  
آی اسپورت
2017-12-07 13:30:00
نظر دهید

۶ نظر
کارلوس کلاش
پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶، ۱۳:۳۹
این خبر درستش اینه :
کیروش از تیم های زیر پیشنهاد دارد:
رئال مادرید.منچسترسیتی.آلمان.چلسی. بارسلونا.اسپانیا
سردار هم از همین تیم ها پیشنهاد دارد
نهنگ ها هم پرواز می کنند
آنتی شومن واقعی
پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶، ۱۴:۱۹
کاش یکی شون بیاد اینو ببره، ما که استقبال میکنیم
کوهیار
پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶، ۱۵:۳۷
گلشیفته هم 85
آنتی شومن واقعی
پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶، ۱۶:۵۷
تو به مطبوعات استرالیا هم شک داری.فکر کردی کیروش هم مثل پرفسور یه درصدی هست که تو کشور خودش هم قبولش ندارن.درضمن کیروش تو رئال و منجستر و پرتغال و.. بوده.بگو پرفسور یه درصدیت که لز الاتفاق بیرونش کردن تو کدوم تیمی که سر به تنش بیرزه مربیگری کرده.زیادی حرف بزنید عمو رامون دیاز میاد و دوباره زخماتون تازه میکنها
ساشا
پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶، ۱۳:۴۴
آقا از 7سال پیش تاحالا ایشون از همه ی تیم ها پیشنهاد داره آخرش هم نمیره ، بسه دیگه بازار گرمی. تو این 7 سال دیگه این حقت کهنه شده ، پلن دومتو اجرا کن. تازه خوب شد این دفعه آفریقای جنوبی مطرح نشد چون هرسه ماه یکبار به ایشون سرمربیگری اون تیم پیشنهاد میشه؟؟؟؟؟خخ خخ خخ
آنتی شومن
پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶، ۱۶:۵۹
از پرفسور یه درصدی که تو کشور خودش هم قبولش ندارن خیلی بالاتره.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر