فهرست
ترکیب احتمالی استقلال؛ بدون ملی پوش‌ها
ترکیب احتمالی استقلال؛ بدون ملی پوش‌ها

ترکیب احتمالی استقلال؛ بدون ملی پوش‌ها

آی اسپورت - استقلال در شرایطی امروز به مصاف فجرسپاسی می‌رود که آبی‌ها در حال حاضر شرایط خوبی در لیگ برتر ندارند و به همین دلیل استراماچونی بسیار امیدوار است تیمش بتواند در جام حذفی نتایج لازم را کسب کند تا آبی‌ها حداقل یک جام از دو جام موجود داخلی را کسب کنند.

امروز سید حسین حسینی مثل بازی های گذشته در درون دروازه استقلال قرار خواهد گرفت و امیدوار است برای اولین بار در این فصل بتواند دروازه تیمش را بسته نگه دارد.

همچنین با توجه به علاقه استراماچونی در استفاده از سه دفاع مرکزی احتمالا محمد دانشگر، روزبه چشمی و عارف غلامی در ترکیب استقلال به میدان می‌روند و باید تلاش کنند موقعیتی به تیم فوتبال فجرسپاسی ندهند. در سیستم جدید استراماچونی احتمالاً وریا غفوری و میلیچ دو بال راست و چپ این تیم خواهند بود.

در بازی امروز مسعود ریگی در پست هافبک دفاعی استقلال به میدان خواهد رفت و همچنین داریوش شجاعیان، فرشید اسماعیلی و مهدی قائدی بازیکنانی هستند که تلاش می‌کنند مرتضی تبریزی را در نوک خط حمله تغذیه کنند.

ترکیب  احتمالی استقلال در بازی برابر فجرسپاسی به شرح زیر است:

سید حسین حسینی، وریا غفوری، محمد دانشگر، روزبه‌چشمی، عارف غلامی، میلیچ، مسعود ریگی، فرشید اسماعیلی، داریوش شجاعیان، مهدی قائدی و مرتضی تبریزی.

 

ورزش سه

     
آی اسپورت
2019-10-17 12:46:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر