فهرست
ستاره فرانسوی؛ شرط فروش لائوتارو به بارسلونا
ستاره فرانسوی؛ شرط فروش لائوتارو به بارسلونا

ستاره فرانسوی؛ شرط فروش لائوتارو به بارسلونا

آی اسپورت - درخشش فوق العاده لائوتارو مارتینز در ماه های اخیر باعث شده بارسلونا تبدیل به مشتری شماره یک این ستاره 22 ساله و آرژانتینی شود و در فصل تابستان، احتمالا لائوتارو تیتر یک اخبار نقل و انتقالاتی را به خود اختصاص خواهد داد.

اما امروز نشریه توتواسپورت مدعی شد اینتر از مدیران بارسلونا خواسته در صورت تمایل به خرید لائوتارو مارتینز، اجازه انتقال آنتوان گریزمان را به ایتالیا صادر کنند. گریزمان که در تابستان سال گذشته و در انتقالی جنجالی از اتلتیکومادرید راهی بارسلونا شد، در ماه های ابتدایی هنوز قادر به ارائه توانایی هایش در نوکمپ نبوده و به نظر می رسد خود او نیز چندان از شرایط در تیم جدیدش راضی نیست.

در ماه های اخیر اخباری در مورد رابطه نه چندان خوب لیونل مسی با گریزمان منتشر شده و در عوض لائوتارو مارتینز گزینه محبوب کاپیتان بارسلونا محسوب می شود که بی شک این موضوع می تواند نقش مهمی در جدایی گریزمان از بارسلونا ایفا کند. البته اینتر در ماه های اخیر برای خرید دیگر بازیکنان بارسلونا از جمله آرتورو ویدال و ایوان راکیتیچ نیز اقدام کرده و امکان حضور این اسامی نیز در پروسه انتقال لائوتارو مارتینز به نوکمپ وجود دارد.

به هر حال بارسلونا اخیرا متوجه حضور تیم های بزرگ دیگری از جمله رئال مادرید و منچستریونایتد نیز در کورس خرید لائوتارو مارتینز شده و به همین دلیل کار آنها برای جذب این مهاجم آینده دار و آرژانتینی دشوارتر از گذشته شده است.

۱    
آی اسپورت
2020-02-15 11:59:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر