فهرست
فشردگی عجیب بازی‌های استقلال
فشردگی عجیب بازی‌های استقلال

فشردگی عجیب بازی‌های استقلال

آی اسپورت - شاگردان فرهاد مجیدی بازی‌های دشواری را در پیش‌ دارند. موضوعی که به شدت کار را برای بازیکنان و کادرفنی سخت کرده و همین فشار بازی‌های سنگین باعث مصدومیت برخی بازیکنان اصلی استقلال هم شده است. استقلال در هفته بیست‌ویکم باید به سیرجان سفر و با گل‌گهر بازی کند. پس از آن این تیم 4 روز بعد به مصاف الوحده امارات در سومین هفته مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا برود. برای برگزاری این 2 بازی اعضای تیم استقلال 2 سفر سخت و تقریبا طولانی را باید سپری کنند. موردی که ممکن است دوباره باعث خستگی تیم و بازیکنان شود و باز هم مصدوم روی دست مجیدی بگذارد. با این حال شاید مسئولان باشگاه استقلال از مدیران سازمان لیگ درخواست تعویق بازی‌های خود را داشته باشند تا از فشار روی تیم کم کنند. البته قبول چنین درخواستی از طرف مسئولان سازمان لیگ و برگزاری مسابقات بعید به نظر می‌رسد چراکه آنها بارها اعلام کرده‌اند زمانی برای تعویق بازی‌ها ندارند و به خاطر فشردگی دیدارها مجبور به برگزاری آنها طبق برنامه از پیش تعیین شده هستند.

۱ ۲  
آی اسپورت
2020-02-16 18:48:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
علیرضا
يكشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸، ۱۹:۰۳
بازی تیمهای دیگر از جمله پرسپولیس و سپاهان هم فشرده است ولی نمیدونم چرا همه سایتها مخصوصا ورزش سه و ای اسپرت اینقدر برای کیسه حکومتی دل میسوزونند. کیسه فقط دو تا بازی پلی آف آسیا بیشتر انجام داد که در عوض اون دو تا دو تا از بازی هاش هم کنسل شد! حالا جای گله نداره! پارسال همین سازمان لیگ پرسپولیس رو مجبور کرد تا در روزی فیفا دی بازی کنه!
حرف حساب
يكشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸، ۱۹:۰۵
راستی چرا هیچ سایتی به اعتراف امیرآبادی درباره مصرف جک تری دی در دربی 73 نمیپردازه؟؟!! ناپاکترین دربی تاریخ! واقعا خجالت داره! حامیان رسانه ای تیم حکومتی هم خفه شدند خودشون رو به کوری و کری زدند!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر