فهرست
مهاجری: قاضی را به استقلال نمی‌دهیم
مهاجری: قاضی را به استقلال نمی‌دهیم

مهاجری: قاضی را به استقلال نمی‌دهیم

آی اسپورت – ضعف گلزنی در استقلال باعث شده شایعاتی درباره بازگشت محمد قاضی به این تیم شنیده شود. قاضی در حال حاضر نفر دوم جدول گلزنان لیگ است و سابقه حضور در استقلال را هم دارد. اما سرمربی پدیده قصد ندارد مهاجم گلزن تیمش را به استقلال بدهد. حرف‌های مهاجری را در این باره بخوانید:

-محمد قاضی در جزیره کیش حضور دارد و با تیم ما تمرین می‌کند. قاضی بازیکن ما است و با باشگاه قرارداد دارد و ما ابتدای این فصل که این نفرات را گرفتیم روی آنها برنامه‌ریزی کردیم.این مسائلی که در مورد قاضی و حضورش در استقلال مطرح شده را من هم شنیده‌ام اما اینگونه نیست که بدون قاعده در مورد جذب یک بازیکن صحبت شود. همانطور که اعلام کردم قاضی با ما قرارداد دارد.

-ما به تمام بازیکنانمان نیاز داریم و ابتدای فصل برای آنها هزینه‌هایی را پرداخت کردیم. در ادامه راه هم کار بسیار مشکلی داریم و به تمام نفراتی که در تیممان هستند نیاز داریم، البته این را هم بگویم باشگاه قوانینی دارد و اگر یک باشگاه دیگر خواهان بازیکن ما است می‌تواند نامه بزند و درخواست رسمی خود را ارائه کند و آن زمان است که اگر پیشنهاد به صورت رسمی ارائه شود، تصمیم‌گیری لازم را انجام داده و در موردش صحبت می‌کنیم.

۲    
آی اسپورت
2017-12-12 10:14:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر