فهرست
احتمال روز؛ بلماضی به الدحیل برمی‌گردد؟
احتمال روز؛ بلماضی به الدحیل برمی‌گردد؟

احتمال روز؛ بلماضی به الدحیل برمی‌گردد؟

آی اسپورت - الدحیل به عنوان یکی از سرسخت ترین رقیبان پرسپولیس ایران در مرحله گروهی ACL2020 طی 24 ساعت گذشته دستخوش اتفاقات غیرمنتظره ای شد که توجه تمامی رسانه ها دوحه و منطقه را به خود جلب کرد. استعفای روی فاریا سرمربی پرتغالی و مشهور این باشگاه آن هم تنها به خاطر شکست در فینال "کاس قطر" مقابل رقیبی دیرینه مثل السد باعث شد تا صدرنشین حال حاضر لیگ ستارگان با اتفاقات زیادی روبرو شود.

باشگاه الدحیل که خود را برای شنیدن خبر این استعفا آماده کرده بود بلافاصله با آن موافقت و به همکاری خود با دستیار سابق ژوزه مورینیو در دوحه پایان داد. اتفاقی که گمانه زنی ها در خصوص جانشین فاریا را به اوج رساند به خصوص که الدحیل از چند روز دیگر درگیر دور برگشت لیگ ستارگان همین طور ورود به فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا می شود.

در این بین اما مهم ترین خبر به ابراز تمایل باشگاه الدحیل با همکاری دوباره با سرمربی محبوب الجزایری برمی گردد جایی که رسانه های نزدیک به این باشگاه از بازگشت قریب الوقوع جمال بلماضی به دوحه و نشستن روی نیمکت الدحیل خبر می دهند. بلماضی که در حال حاضر سرمربی الجزایر قلمداد می شود و بعد از رسیدن به عنوان قهرمانی کوپاآفریقا به شهرت زیادی هم رسید تا جایی که برترین مربی قاره سیاه در سال 2019 شد به احتمال فراوان هدایت الدحیل را در دست خواهد گرفت.

یکی از روزنامه های دوحه با اشاره به این که ممکن است بلماضی به صورت هم زمان هدایت تیم ملی الجزایر و الدحیل را تا تابستان 2020 در اختیار داشته باشد بیشتر از قبل از نزدیک شدن این چهره محبوب و موفق به صدرنشین لیگ ستارگان خبر داد. اتفاقی که می تواند یک بار دیگر بلماضی را در تقابل با نماینده های ایران در ACL2020 قرار دهد تا رویارویی او با قهرمان ایران بر جذابیت های احتمالی این بازی حساس بیافزاید.

 

ورزش سه 

۱    
آی اسپورت
2020-01-21 10:48:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر