فهرست
روزهای عجیب بین دو ال‎کلاسیکو
روزهای عجیب بین دو ال‎کلاسیکو

روزهای عجیب بین دو ال‎کلاسیکو

آی اسپورت- یکی از عجیب‎ترین ال‎کلاسیکوهای تاریخ را پشت سر گذاشتیم، بعد از آن هم هواداران هر دو تیم روزهایی با شرایط خاص را گذراندند، روزهایی پر از اضطراب و امید. رئال در بازی رفت با نتیجه 3 بر یک برنده شده و طبیعتا شانس اول قهرمانی در سوپرکاپ اسپانیا است، اما هواداران این تیم معتقدند داوری‎ شدیدا به ضررشان بوده و رونالدو نباید اخراج و محروم می‏شده است. هواداران بارسلونا هم از این که تیمشان در خانه چنین شکستی را متحمل شده و شرایط بدی برای بازی برگشت دارد و البته جدایی نیمار و عملکرد ضعیف باشگاه در بازار نقل و انتقالات حال و روز خوشی ندارند.

در دیدار امشب (بامداد پنج‏شنبه) هواداران رئال برنامه‏ریزی کردند که نوعی اعتراض ویژه به داوری داشته باشند و قرار است دستمال‎های سفید تکان دهند، آن هم در دقیقه 7 به نشانه شماره لباس رونالدو. داوری این بازی هم به عهده ژوزه ماریا سانچس مارتینس است که تجربه زیادی در داوری ندارد و از دو فصل گذشته قضاوت بازی‏ها در سطح برتر فوتبال را آغاز کرده است. این خود موضوعی است که هواداران به آن اعتراض دارند و می‎‏خواهند با این کار هم به داوری بازی یکشنبه و هم به کل داوری‏هایی که به ضررشان بوده اعتراض کنند.

بعد از این که رونالدو داور بازی را هل داد و محروم شد، بسیاری از رسانه‎ها به این موضوع واکنش نشان دادند و اخبار مربوط به سال 2009 را منتشر کردند که مسی هم همین کار را کرد، اما اتفاقی نیفتاد و محرومیتی در کار نبود. این اخبار هم به عصبانیت رئالی‎ها دامن زدند.

در بارسلونا هم اوضاع اصلا خوب نیست. در این باشگاه جنگ داخلی برقرار است و طبیعی است که تیم نتواند روی رقیبان تمرکز کند. از طرفی موضوع پیکه این روزها بیش از همیشه هواداران را عصبانی کرده است. او چندی پیش گفته بود نیمار در بارسلونا می‏ماند و این در حالی است که خودش گفته از عروسی مسی به بعد می‏دانستند که او خواهد رفت. تا همینجا هم این موضوع بارسایی‎ها را عصبی کرده بود، تا این که او در بازی رفت هم یک گل به خودی زد که پایه‎گذار شکست تیمش شد.

موضوع دیگر خرید پائولینیو بود که هواداران با او موافق نیستند. بعد از جدایی نیمار و دریافت 222 میلیون یورو از پاری سن ژرمن هواداران انتظار دارند بازیکنانی بزرگ به این تیم بیایند و به همین دلیل بوده که خرید 40 میلیونی پائولینیو عصبانی‏شان کرده است.

عجب روزهایی را گذراندیم، فقط امیدوارم وقتی توپ در زمین چمن برای بازی امشب به گردش درمی‎آید همه مسائل حاشیه‏ای کنار بروند و بتوانیم از فوتبال لذت ببریم.

 

۴ ۱  
آی اسپورت
2017-08-16 16:26:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
الکی مثلا من شاهینم
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۰۰
آی جماعت!قلم به مزدان آی اسپورت دارن شرایط رو برای رئال سخت میکنن.تیم جدایی طلب و منفور بارسلونا خبرنگارای این سایت رو خریده.این سایت هم تلاش مذبوحانه ای(نمیدونم مذبوحانه یعنی چی ولی همیشه آرزو داشتم از این کلمه توی صحبتام استفاده کنم!) میکنه تا رئال رو در حواشی غرق کنه تا شاید بارسا خودش رو جم و جور کنه.بالاخره تیمی که ٢٢٢ میلیون دلار از فروش یه بازیکن پول گیرش اومده میتونه یکی دومیلیونشو خرج خبرنگارا کنه!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر