فهرست
زمستانی دلنشین در انتظار سپیدرود
زمستانی دلنشین در انتظار سپیدرود

زمستانی دلنشین در انتظار سپیدرود

آی اسپورت- سرخ پوشان در پایان هفته بیست و یکم با یک بازی کمتر و 4 امتیاز کمتر پس از هفته ها صدرنشنین صدر لیگ آزادگان را از دست داده اند و این البته برای آنها پایان کار نیست. برای دانستن وضعیت این تیم باید نگاهی بیاندازیم به برنامه لیگ یک و خواهیم دید که سپیدرود در فاصله ۱۴ بازی تا پایان لیگ دسته اول باید ۸ مسابقه اش را در خانه برگزار کند و تنها ۶ بازی را به خارج از رشت سفر کنند و این شانس خوبی برای جمع آوری امتیاز برای پسران محبوب شهرباران برای بازگشت به صدر است. اما این برنامه یک نقطه ی اوج برای رشتی ها دارد و آن یک بازه پله زمستانی است که جدول مسابقات ناخواسته شراطی اوکازیونی را برای این تیم رقم زده.

اوج امتیاز گیری برای ارتش سرخ می تواند در بازه زمانی هفته بیست و سوم تا بیست و هشتم لیگ یک شکل بگیرد، که سرخ پوشان با توجه به بازی عقب افتاده شان برابر فجرسپاسی از تاریخ ۱۶ بهمن ماه لغایت ۲۳ اسفند ماه، این شانس را دارند که از ۷ بازی پیش رو ۵ مسابقه را در شهرباران و در پیش چشم هزاران هوادار مشتاق انجام دهند و این یعنی شانس کسب حداکثری امتیاز برای سپیدرود و اوکی نمودن بلیط لیگ برتر.

نکته جالب تر برای سرخ پوشان این است که به جز پارس جم جنوبی که از تیم های مدعی محسوب می شود، ۴ تیم دیگری که قرار است در این زمستان دل نشین به رشت بیایند از تیم های قعر نشین است که طبیعتا امتیاز گیری سپیدرود در رشت برابر تیم هایی همچون فجرسپاسی، استقلال اهواز، فولاد یزد و راه آهن کار سختی برای این تیم نخواهد بود. رشتی ها در دور رفت و در خانه این ۴ حریف توانسته بودند ۸ امتیاز از ۱۲ امتیاز ممکن را کسب کنند.

حالا زمانش هست که سرخ پوشان شهرباران به آخرین خبر خوب هم گوش فرا دهند و اینکه ملوان حربف مستقیم سپیدرود در فاصله هفته ۲۳ تا ۲۸ باید در برابر ۵ تیم مدعی اکسین البرز با یحیی، گل گهر با وینگو، مس کرمان با ابراهیم زاده، نساجی مازندران و بادران دست و پنجه نرم کنند و تنها حریف آسان آنها مسابقه با فجرسپاسی است. اینجاست که سربازان ارتش سرخ می توانند فرار بزرگ خود را برای صدرنشینی و زیاد کردن امتیاز خود با تیم های پایین تر، زیاد کنند و با خیال راحت به استقبال بهار بروند.

۶ ۱  
آی اسپورت
2017-01-28 14:35:00
نظر دهید

۱ نظر
میلاد ۶&۴
شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۳۲
گیلان تیم های با اصالتی داره ولی متاسفانه تماشاگراشون انقدر فحاشی میکنن که خیلی از فوتبالی ها دوس ندارن تیمی از گیلان بیاد لیگ برتر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر