فهرست
رسمی؛ ماتیاس دلیخت به یوونتوس پیوست
رسمی؛ ماتیاس دلیخت به یوونتوس پیوست

رسمی؛ ماتیاس دلیخت به یوونتوس پیوست

آی اسپورت - ماتیاس دلیخت، مدافع هلندی و آینده دار باشگاه آژاکس به یوونتوس پیوست. ستاره هلندی خط دفاعی آژاکس دو شب قبل برای انجام تست های پزشکی وارد تورین شده بود و بالاخره امروز باشگاه یوونتوس اعلام کرد ماتیاس دی لیخت با قراردادی 5 ساله و تا 30 ژوئن 2024 به این تیم ملحق شده است. یوونتوس برای خرید ماتیاس دی لیخت مبلغ 75 میلیون یورو به اضافه 10 میلیون پاداش طی 5 سال را به آژاکس پرداخت خواهد کرد که طبق اعلام باشگاه یوونتوس این مبلغ در 5 پنجره مختلف و نه در همین تابستان به آژاکس داده خواهد شد.

ماتیاس دی لیخت فصل گذشته نمایش فوق العاده ای در لباس آژاکس در لیگ قهرمانان داشت و به همین دلیل تیم های بزرگ اروپایی برای جذب او صف کشیدند. در ابتدا به نظر می رسید کار انتقال او به بارسلونا نهایی شده و این مدافع هلندی در کنار فرانکی دی یونگ راهی نوکمپ خواهد شد، اما طرفین به توافق مالی نرسیدند و این انتقال منتفی شد.

در ادامه تیم هایی چون پاری سن ژرمن و منچستریونایتد نیز در مسیر جذب دی لیخت قرار گرفتند اما در نهایت این یوونتوس بود که موفق شد با قراردادی 5 ساله برای خرید این مدافع آینده دار به توافق دست یابد. یوونتوس در حال حاضر مدافعان بزرگی چون جورجو کیه لینی و لئوناردو بونوچی را نیز در اختیار دارد و حالا با جذب ماتیاس دی لیخت احتمالا قدرتمندترین خط دفاعی فوتبال اروپا را در اختیار خواهد داشت.

 

ورزش سه

۱    
آی اسپورت
2019-07-18 12:34:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر