فهرست
از لیدز تا تراکتور؛ مقصد انصاری‌فرد کجاست؟
از لیدز تا تراکتور؛ مقصد انصاری‌فرد کجاست؟

از لیدز تا تراکتور؛ مقصد انصاری‌فرد کجاست؟

آی اسپورت - سایت فوتبال‌لیگ‌ورلد در مطلبی به 3 بازیکن آزاد اشاره کرده که شاید لیدز یونایتد به آن‌ها برای خرید چشم داشته باشد. یکی از این بازیکن‌ها کریم انصاری‌فرد است. مهاجم تیم ملی ایران که سایت انگلیسی درباره‌اش می‌نویسد: «کریم انصاری‌فرد که در فهرست خریدهای تابستانی تیم ناتینگهام‌فارست قرار داشت بازیکن باکیفیتی است و چرا لیدز یونایتد نباید با او قرارداد امضا کند؟»

این رسانه انگلیسی سپس با اشاره به مصدومیت پاتریک بامفورد و روف، انتخاب کریم انصاری‌فرد برای لیدز یونایتد را عاقلانه دانست. لیدز یونایتد در چمپیونشیپ، دومین سطح فوتبال باشگاهی انگلیس پس از لیگ برتر حضور دارد. این تیم با مربیگری مارچلو بیلسا نتایج درخشانی کسب کرده و بخت بسیاری برای صعود به لیگ برتر دارد.

کریم انصاری‌فرد 31 ماه سپتامبر گذشته میلادی قراردادش را با باشگاه المپیاکوس یونان فسخ کرد. این ملی‌پوش ایرانی از آن زمان تاکنون بازیکن آزاد محسوب می‌شود و هنوز تیم جدیدش را مشخص نکرده است.

برای کریم انصاری‌فرد در یکی دو ماه اخیر، همه چیز خلاصه شده به حضور در اردوی تیم ملی و انواع و اقسام شایعه‌هایی که درباره انتقال او به باشگاه‌های مختلف وجود دارد. با توجه به شرایط موجود، بعید است انصاری‌فرد پیراهن ناتینگهام‌فارست را بپوشد. بنابراین او باید تلاش خود را آغاز کند تا با یک باشگاه جدید به توافق برسد. باشگاهی که شاید لیدز یونایتد در انگلیس باشد و شاید هم تراکتورسازی در ایران. بحث دومی جدی‌تر از اولی است. 

ایران و.رزشی

۳ ۱  
آی اسپورت
2018-10-11 01:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
یاشاسین تراختور
پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷، ۲۲:۱۵
بهترین تیم برای کریم تراختور کبیر است
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر