فهرست
دیسلایک روز؛ آزادی برای خانواده‌ها آزاد نشد
دیسلایک روز؛ آزادی برای خانواده‌ها آزاد نشد
جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

دیسلایک روز؛ آزادی برای خانواده‌ها آزاد نشد

آی اسپورت – از دو سه روز پیش بود که از قول مدیر مجموعه ورزشی آزادی خبر رسید بازی‌های تیم ملی ایران در جام جهانی در ورزشگاه آزادی پخش خواهد شد و خانواده‌ها می‌توانند با حضور در استادیوم آزادی بازی‌های تیم ملی در جام جهانی را در کنار هم تماشا کنند. به نظر می‌رسید همه مسال در این باره حل شده باشد و مشکلی پیش نیاید. چرا که حتی از جزئیات مانیتور غول پیکری که قرار بود در ورزشگاه آزادی نصب شود و البته قیمت بلیت ها هم خبر داده شده بود. حتی اعلام شده بود که زیرساخت های لازم برای این کار فراهم شده و همه چیز خبر از رخ دادن یک اتفاق خوب وتاریخی می‌داد اما امروز و ناگهان در فاصله چند ساعت تا شروع بازی ماجرا به کل منتفی شد!

چند ساعت پیش از شروع بازی و در حالی بسیاری از خانواده‌ها آماده رفتن به ورزشگاه آزادی بودند ناگهان خبر رسید که نهادهای ذیربط مجوز لازم برای حضور خانواده‌ها در ورزشگاه آزادی را فراهم نکرده‌اند و این برنامه فعلا منتفی شده است! مشخص نشد که بعد از اعلام خبر و مانور رسانه‌ها روی آن، دقیقا چه اتفاقی افتاد که با وجود آماده بودن زیرساخت‌ها، مجوز لازم صادر نشد تا درست چند ساعت مانده به شروع بازی، همه خوش‌بینی‌ها برای باز شدن درهای ورزشگاه آزادی به روی خانواده‌ها و بانوان، دود هوا شده و تبدیل به یاس شوند.

۳ ۱  
آی اسپورت
2018-06-15 16:40:00
همچنین در این باره بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
رضا
جمعه ۲۵ خرداد ۱۳۹۷، ۱۶:۴۸
تو مملکتی که رهبرش کلی خدم و حشم داره تو بارگاهش و تو هر ده کوره ای هم کلی آدم و سازمان بعد میاد میگه مردم نروند سفر خارجی تا روی اقتصاد نداشت مون فشار نیاد شما انتظار رفتن بانوان به ورزشگاه دارید نمیگید یه وقت پایه های حکومت به لرزه دربیاد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر