فهرست
هشدار روز؛ فالکائو در دو قدمی شمسایی
هشدار روز؛ فالکائو در دو قدمی شمسایی

هشدار روز؛ فالکائو در دو قدمی شمسایی

آی اسپورت – ستاره ۴۰ ساله تیم ملی فوتسال برزیل با گلزنی مقابل پاراگوئه اختلاف گل‌های خود را با وحید شمسایی کاهش داد. فالکائو ستاره 40 ساله تیم ملی فوتسال برزیل بامداد امروز (پنجشنبه) در دیدار دوستانه تیم ملی برزیل برابر پاراگوئه، دو گل از هشت گل تیمش را به ثمر رساند و به این ترتیب تعداد گل‌های ملی خود را به عدد 390 گل رساند.

فالکائو در حالی به رکورد 390 گل ملی رسیده که وحید شمسایی، کاپیتان پیشین تیم ملی فوتسال کشورمان با 392 گل زده، همچنان آقای گل فوتسال جهان است. در حالی اختلاف گل‌های ملی فالکائو و شمسایی به دو گل کاهش یافت که این احتمال وجود دارد در دیدارهای دوستانه آینده تیم ملی برزیل، فالکائو رکورد گل‌های ملی جهان را بشکند.

۱ ۲  
آی اسپورت
2018-01-26 15:39:00
نظر دهید

۲ نظر
محسن
جمعه ۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۱۲
اقا چرا این رکوردهای مسخره برای شما مهم است؟ لطفا از این افتخارات سطحی و سخیف فاصله بگیرید.شما ژورنالیستها هم ظاهرا درک و فهم و تحلیل و تفسیرتان،در حد من هوادار عام و سطحی نگر است
۳
آرش
شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۶، ۰۸:۴۶
اصولا رکوردها برای این ثبت میشن که شکسته بشن. حالا آقای شمسایی برگرده و به فرض 15 تا گل دیگه هم بزنه. اگه 20 سال دیگه یکی به رکورد شمسایی رسید بازم میخواین برگرده و دو تا گل دیگه بزنه؟ رکورد داشتن خوبه ولی نه به هر قیمتی.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر