فهرست
جمله عجیب کالدرون؛ بشار دلخور شد!
جمله عجیب کالدرون؛ بشار دلخور شد!

جمله عجیب کالدرون؛ بشار دلخور شد!

آی اسپورت - گابریل کالدرون در تازه‌ترین اظهاراتش بار دیگر بر این نکته تاکید کرده که برخلاف تیم‌های رقیب با بازیکنان داخلی و بدون نفرات خارجی در ترکیب تیمش نتیجه می‌گیرد. او بعد از بازی با فولاد خوزستان هم این جمله را گفته بود در حالی که پرسپولیس سه بازیکن خارجی در تیمش دارد. بوژیدار رادوشویچ، بشار رسن و جونیور براندائو نفرات خارجی پرسپولیس هستند که کالدرون حداقل در انتخاب دو نفر آنها نقش مهمی داشت.

جونیور انتخاب کالدرون بود که با قرارداد عجیب و غریب سر از پرسپولیس درآورد و بشار رسن هم در تابستان قصد جدایی داشت اما کالدرون از عرب خواست قرارداد او حتما تمدید شود. در این میان کالدرون بارها از جونیور انتقاد کرده که این مسئله در نوع خودش جالب است اما او بشار و رادوشویچ را هم نادیده گرفته و می‌گوید تیمش بازیکن خارجی ندارد. مسئله‌ای که با دلخوری بشار رسن همراه شده است. بازیکنی که بی‌توجهی کالدرون باعث شده جایگاهش در ترکیب تیم ملی عراق هم به خطر بیفتند. با شرایط موجود و در صورت ادامه بی‌توجهی کالدرون به بشار بعید نیست این بازیکن نیم فصل از جمع سرخپوشان جدا شود.  

 

تسنیم

۳ ۱  
آی اسپورت
2019-11-12 11:11:00
نظر دهید

۱ نظر
AshkanRed
سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸، ۱۲:۳۸
چرا دلخوری !!! بازیکنی که یا مصدوم هست یا اردوی تیم امید و ملی عراق و یا غیبت پاسپورت یا عدم دریافت مطالبات . این بشار با اون بشار از زمین تا آسمون تفاوت کرده.
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر