فهرست
کارنامه پرسپولیس بی‌تماشاگر: ضعیف و متزلزل
کارنامه پرسپولیس بی‌تماشاگر: ضعیف و متزلزل

کارنامه پرسپولیس بی‌تماشاگر: ضعیف و متزلزل

آی اسپورت - بدون تماشاگر شدن بازی پرسپولیس و لخویا، شاید بزرگترین چالش تیم برانکو در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان باشد. پرسپولیس در آزادی، میزبان تیمی است که قدرت اول فوتبال قطر محسوب می‌شود و بدون حضور تماشاگرانش، با دست خالی روبروی آن‌ها قرار خواهد گرفت. نتایج پرسپولیس در بازی‌های بدون تماشاگر سال‌های اخیر، نشان می‌دهد آن‌ها چقدر به هواداران‌شان وابسته هستند.

پرسپولیس در 5 فصل اخیر لیگ برتر، 4 بار بدون تماشاگران از حریفانش میزبانی کرده که حاصل آن دو برد دشوار مقابل تیم‌های انتهای جدولی، و دو شکست خانگی بوده است. پرسپولیس فصل پیش، بدون تماشاگرانش میزبان سیاه جامگان بود. تیمی که همیشه خوب به پرسپولیس می‌بازد اما این بار به سختی، توانست 3-2 حریفش را شکست دهد. لیگ چهاردهم پرسپولیس بدون تماشاگر در خانه 2-1 به فولاد باخت. لیگ دوازدهم با ضربه آزاد مهدوی‌کیا آلومینیوم آخر جدولی را برد و در همان فصل، 3-2 به فجرسپاسی یاوری باخت.

بازی با سیاه جامگان، فولاد، آلومینیوم و فجرسپاسی قابل قیاس با بازی سخت پرسپولیس با لخویا نیست. پرسپولیسی که بدون تماشاگرانش از پس رقبای داخلی هم برنمی‌آید، حالا باید روبروی تیمی قرار بگیرد که رویای حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا را دارد. شاید حالا بیشتر از همه، تماشاگران پرسپولیس حسرت سنگ‌ها و لیزرهایی که بی‌دلیل وارد زمین مسابقه شدند را بخورند.

۴ ۶  
آی اسپورت
2017-05-17 14:52:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
لنگ لجنی به بلندای تاریخ
چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۵:۰۰
بله دیگه اینا فقط با اوباش گری و فحاشی و کثافت کاری تماشاگراشون هست که میتونن یه ۲ تا بازی رو ببرن. انشالله به امید خدا لخویا بلایی سر لنگ میاره تا دیگه لنگیا جرات نکن تو ورزشگاه دهن گشادشونو باز کنن و طریقه تربیت پدر مادرشونو به رخ آسیایی ها بکشن تا اینجوری محروم بشن....
۸ ۲
رضا
چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۵:۵۹
یک نمونه از فرهنگ کیسه کش جماعت
ahvaz
چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۶:۲۵
ای کیسه کش شماها هم لبه تیغ هستی پرسپولیس بدون هوادارش هم لخویا رو سوراخ.میکنه شما مواظب خودت باش كسافط
چقدر خوشحال هستي شما اي كيسه لجن
بدبخت ابن نوني كه مي بري زن وبجه ات مي خورند اونها چه گناهی دارند
Milan88
چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۹:۴۰
نصف هویت پرسپولیس به تماشاگراشه، واقعا خبر بدی بود، از وقتی شنیدم واقعا ناراحتم
۶
مهدی
چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۲۰:۰۰
بابا هزار بار گفتیم اینا تیم نیستن بزور لابی گری و عابدینی قهرمان شدند.
۳
امید
چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۲۰:۲۰
به یاد ایران قطر مقدماتی جام جهانی که سه تا به قطر با برانگو زدیم،ایکاش اشاره ای به امار مثبت برانکو در بازی های بدون تماشاگر میکردید،ضمنا پرسپولیس این فصل چهار بازی خارج از خونه داشته و بهرحال تیم خاص با چالش های متفاوت است،جالبه تیم ملی حواشی خیلی بیشتر بوده ولی بازی بعدی ما با ازبکه که اگر با قطر بود قطعا شرایط فرق میکرد
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر