فهرست
پرسپولیس نمادین در زمین حاضر نمی‌شود
پرسپولیس نمادین در زمین حاضر نمی‌شود

پرسپولیس نمادین در زمین حاضر نمی‌شود

آی‌اسپورت- در‌ شرایطی که طی ساعات اخیر شایعه‌ای مبنی بر حضور پرسپولیس در استادیوم آزادی برای رسمیت بخشیدن به رای سازمان لیگ برتر در خصوص نتیجه سوپرکاپ شکل گرفته، این باشگاه با استناد به نامه دریافتی راهی استادیوم آزادی نخواهد شد. کشمکش در خصوص سوپرکاپ همچنان ادامه دارد و این موضوع در فضای مجازی و بین طرفداران دو تیم با انواع کارشناسی‌ها و شایعه پراکنی‌ها دنبال می‌شود. در این ارتباط آخرین شایعات در این فضا مربوط به حضور تیم امید استقلال در استادیوم آزادی است تا آنها به نمایندگی از تیم اصلی آمادگی خود را برای این بازی نشان دهند و مانع از این شوند که غیبت تیم اصلی باعث صدور رای شکست آبی‌ها شود.

این شایعه به سرعت در فضای مجازی در حال انتشار است و برخی از کانالهای هواداری نیز از هواداران این تیم خواسته‌اند تا در استادیوم برای حمایت حضور یابند‌ و مانع از قانونی شدن رای شکست استقلال با توجه به غیبت شاگردان وینفرد شفر شود. این در حالی است که بعد از صدور رای سازمان لیگ برتر مبتنی بر شکست استقلال و قهرمانی پرسپولیس، این مساله با اعتراض این باشگاه همراه شده و پرونده در کمیته انضباطی در حال بررسی است. باشگاه پرسپولیس اما با استناد به نامه سازمان لیگ برتر مبنی بر لغو این بازی و قهرمانی این باشگاه، قصد ندارد فردا به صورت نمادین راهی استادیوم آزادی شود.

در نامه‌ای که در اختیار باشگاه پرسپولیس قرار گرفته به صراحت اعلام شده با توجه به نظر نماینده باشگاه استقلال در جلسه تامین مبنی  بر عدم حضور در این بازی و بازگشت آبی‌ها دو روز بعد از زمان اعلام شده به ایران، آنها در آن شرکت نمی‌کنند و پاسخ این درخواست برای لغو بازی نیز طی نامه‌ای به باشگاه ارسال شده بود. با این شرایط اکنون باید دید سرنوشت عجیب سوپرکاپ ایران و دربی استقلال و پرسپولیس با چه شرایطی دنبال خواهد شد.

 

ورزش سه

۲ ۶  
آی اسپورت
2018-07-19 20:09:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
امید
پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷، ۲۰:۱۶
بابا جمع کنید این بساط مسخره بازی را. جام را به پرسپولیس دادند و تموم شد رفت. والسلام
حمید
پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷، ۲۰:۲۰
کیسه کشا اگه میخاستن شرکت کنن( چه با تیم اصلی یا تیم امید یا جوانان) در جلسه شورای تامین روز سه شنبه میگفتن
ملکی در جلسه گفته ما در این بازی در تاریخ 29 تیر شرکت نمیکنیم.
این کارا دیگه قدیمی شده
اصلا فردا در استادیوم آزادی باز نمیشه که اینا میخان برن
حمید
پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷، ۲۱:۱۲
آقا یه سئوال
"کان لم یکن " یا "کم لن یکن" ؟
۶ ۱
علی خوشی
پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷، ۲۱:۳۱
کان لم یکم درسته. بی‌سوادی داره غوغا می‌کنه.
۳
علی زارع
پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷، ۲۲:۴۲
کم لن یکن؟
کم کم نکن؟
کل کل نکن ؟
۲
mehr
جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷، ۱۴:۳۲
نمیدونم چرا اینقدر بازی درمیارید - ما با برگذاری بازی مشکلی نداشتیم و این استقلالی ها هستن که مشکل دارن - در ثانی سازمان لیگ چرا از قبل رای داد - چرا صبر نکرد روز بازی برسه و مثل همهجای دنیا تیمی رو که تخطی کرده از قوانین مطابق قوانین جریمه کنه ؟ اگر اقایون به اصطلاح مسئول ذره ای قانون مدار بودن این مسائل الان نبود - خیلی شیک میگفتن تاریخ همینه دو تیم باید بازی کننن هر تیمی تخطی میکرد مطابق قوانین باهاش برخورد میشد از جریمه نقدی گرفته تا جبران خسارت بازی گرفته تا حتی محرومیت و کسر امتیاز - اون وقت مطمئن باشید استقلال شده با تیم دوم هم که هیچ با تیم 5ام هم میومد بازی -

تا وقتی این همه لابی هست تو فوتبال ما نه فقط برای استقلال کل فوتبال ما رو فرا گرفته این بی قانونی ها هر روز از یه گوشه میزنه بیرون برای یه تیم - تا وقتی این بی قانونی ها هست تیم های ما همینن - اگر 1 درصد قانون برای همه به یک شکل اجرا بشه دیگه این بحث ها مطرح نمیشه ولی چون همون 1 درصد هم اجرا نیمشه الان میبینیم استقلال امروز و فردا هم مطمئن باشید سایر تیم ها با استناد به نتیجه این رویداد همین فرمون رو پیش میگیرن اگر ببینن به ضررشون هست حضور در سوپر جام میکشن کنار انگار نه انگار چیزی شده - چون این جا هیچ برخوردی نشده اونجا هم نمیتونیم کاری کنیم -
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر