فهرست
بازگشت بازیکنان ناپولی به اردوی تنبیهی!
بازگشت بازیکنان ناپولی به اردوی تنبیهی!

بازگشت بازیکنان ناپولی به اردوی تنبیهی!

آی اسپورت - با وجود اعتصاب بازیکنان تیم فوتبال ناپولی در اعتراض به دستور مالک باشگاه برای رفتن به اردوی تنبیهی، آنها در نهایت به این اردوی تنبیهی خواهند رفت. اورلیو دلورنتیس مالک باشگاه بعد از باخت ابتدای هفته تیم در خانه رم که سومین بازی بدون برد ناپولی در سری A بود و سقوطش به رده هفتم جدول را به همراه داشت، دستور داد همه بازیکنان و اعضای کادر فنی به یک اردوی تمرینی - تنبیهی یک هفته‌ای بروند، اردویی که آنها را از رفتن به منازل‌شان منع می‌کرد و تا بازی بعدی‌شان مقابل جنوا در زمین تمرینی نگه می‌داشت.

با این حال تمام بازیکنان ناپولی پس از بازی خانگی سه‌شنبه‌شان مقابل سالزبورگ در لیگ قهرمانان اروپا از دستور مالک باشگاه سرپیچی کردند و به منازل‌شان برگشتند. باشگاه هم در واکنش به این اتفاق‌، تهدید کرد که اقدامات قانونی لازم را برای پیگیری حقوقش انجام خواهد داد و اعلام شد که ممکن است 5 درصد از حقوق بازیکنان کسر شود. هواداران دو آتشه تیم نیز به تصمیم بازیکنان واکنشی منفی نشان دادند و روز گذشته (پنجشنبه) با حضور در زمین تمرینی تیم، به آنها توهین کردند.

طبق بیانیه‌ای که باشگاه در سایت رسمی خود منتشر کرد، به کارلو آنچلوتی سرمربی تیم اختیار تام داده شد که درباره ادامه یا لغو اردوی تنبیهی تیم تصمیم‌گیری کند و به این ترتیب دلورنتیس خود را از این ماجرا کنار کشده است. کارلتو هم با وجود اینکه در نشست خبری‌اش قبل از بازی با سالزبورگ گفته بود مخالف تصمیم دلورنتیس برای تنبیه تیم است، اکنون تصمیم گرفته که بازیکنان را از امروز به اردوی تنبیهی ببرد اما این اردو تنها یک روز ادامه خواهد داشت و بعد از بازی مقابل جنوا به پایان می‌رسد. تیم فوتبال ناپولی فردا شب (شنبه) از ساعت 23:15 به وقت تهران میزبان جنوا خواهد بود.

۱    
آی اسپورت
2019-11-08 19:21:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر