فهرست
قاب ویژه؛ گل دوم سپاهان آفساید بود
قاب ویژه؛ گل دوم سپاهان آفساید بود

قاب ویژه؛ گل دوم سپاهان آفساید بود

آی اسپورت - بر اساس اعلام کارشناس داوری برنامه شب های فوتبالی گل دوم تیم سپاهان در بازی با استقلال آفساید بوده است. قبل از اینکه ضربه ایستگاهی بلند از سوی بازیکن  تیم سپاهان زده شود کی روش استنلی چند سانتی متری از آخرین مدافع استقلال جلوتر بوده، اما به توپ ضربه می زند و توپ در فعل و انفعال به امید نورافکن می رسد و در نهایت دروازه استقلال را با ضربه بغل پا باز می کند و بازی به تساوی دو بر دو کشیده می شود.

 به زعم حسین عسگری بعد از ضربه خطا کمک داور باید توپ را به دقت دنبال می کرده و جایی که دید توپ به کی روش استنلی رسید باید پرچم آفساید را بالا می برد. در این بازی اشتباهات داوری بیشتر به ضرر استقلال بوده است. جدا از این گل که در موقعیت آفساید به ثمر رسید داور هند کی روش استنلی را هم ندید! این بازی پر افت و خیز در نهایت با نتیجه مساوی دو بر دو پایان یافت. باشگاه سپاهان به هند کی روش استنلی اذعان داشت و به این نکته اشاره کرد که ای کاش داور این پنالتی را به سود استقلال می گرفت. سپاهانی ها هنوز در مورد گل آفساید اظهار نظری نداشته اند و البته بر این عقیده اند داور یک پنالتی هم باید به سود آنها می گرفت که حسین عسگری در این باره گفته اگر خطایی هم بوده بیرون از محوطه جریمه بوده است.

 

 

۱۶ ۳  
آی اسپورت
2019-12-01 12:58:00
نظر دهید

۳ نظر
ایرانی
يكشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸، ۱۴:۱۵
تف به شرف نداشته ات زاهدی فر
تف به سرف کمیته داوران که همه کاری کردن که استقلال صدر نشین جدول نشود
KEAN
يكشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸، ۱۵:۲۹
گل بود به سبزه نیز آراسته شد،وقتی میگیم این داور ضعیفه،در حد بازی نیست،غش کردناش همیشه به ضرر استقلاله،کو گوش شنوا،اگه این اشتباهات وحشتناک آخر فصل جایگاه تیمها رو عوض کنه چه جوابی داری ،حالا این گل آفساید به کنار،آخه از 2 قدمی چطوری اون آبشارو ندیدی؟حق داریم شک کنیم یانه؟آقای قلعه نویی دیگه داوری به ضرر شما نیست؟اون از بازی هفته پیش حذفی اینم از این ،چرا صدات در نمیاد؟
Asqar
يكشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸، ۱۷:۳۷
تازه خطای واضح کی روش استنلی روی علی کریمی هم بود، دیگه اینجور فوتبال ها ارزشی ندارد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر