فهرست
دربی حساس آتن؛ کریم در ترکیب اصلی؟
دربی حساس آتن؛ کریم در ترکیب اصلی؟

دربی حساس آتن؛ کریم در ترکیب اصلی؟

آی اسپورت - کریم انصاری فرد به دلیل اختلافاتی که با بنسیک هاسی سرمربی آلبانیایی سابق المپیاکوس داشت در تمام هفته‌های گذشته سکونشین بود تا در لیست 18 نفره این تیم در رقابت‌های داخلی و اروپایی جایی نداشته باشد. با اخراج هاسی و بازگشت سرمربی سابق المپیاکوس حالا دوباره خوشبختی به ستاره ایرانی چشمک زده. چون رسانه‌های یونان امروز مدعی شدند نیموس سرمربی جدید قهرمان یونان تصمیم دارد از انصاری فرد به عنوان مهاجم اول خود در مصاف با پانیونیوس در دربی آتن بهره ببرد.

روزنامه دنیای ورزش چاپ آتن امروز با قرار دادن تصویر انصاری فرد در کنار دو مهاجم سرشناس المپیاکوس مدعی شد این بازیکن از شانس به مراتب بیشتری برای حضور در مقابل تیم سابق خود برخوردار است به خصوص که المپیاکوس چند شب دیگر باید در نیوکمپ به مصاف بارسلونا هم برود از همین رو آمونیکه نیمکت نشین خواهد بود تا برای آن بازی استراحت کند.

همچنین خبرگزاری SDNA هم در گزارشی مدعی شد انصاری فرد که چهارشنبه به آتن بازگشت بنا به تصمیم سرمربی تیم از حضور در تمرینات گروهی منع شد تا با استراحت از امروز استارت خود برای مصاف روز شنبه با پانیونیوس را بزند چون در این بازی باید نقش گلزن اول را برای قهرمان یونان ایفا کند.

 

 

     
آی اسپورت
2017-10-12 12:02:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر