فهرست
گرشاسبی: قهرمانی آسیا هدف سال جدید ماست
گرشاسبی: قهرمانی آسیا هدف سال جدید ماست

گرشاسبی: قهرمانی آسیا هدف سال جدید ماست

آی اسپورت – حمیدرضا گرشاسبی مدیر عامل باشگاه پرسپولیس سال 96 را سال خوبی برای این باشگاه قلمداد می‌کند اما می‌گوید سال 97 سال بهتری خواهد بود. گزیده‌ای از حرف‌های گرشاسبی را در زیر می‌خوانید:

سال 96 سال خوبی بود

سال ۹۶ با تمام فراز و نشیب‌هایی که داشت سال خوبی بود. چرا که ابتدای آن با قهرمانی پرسپولیس همراه بود و سپس موفقیت در آسیا. پرسپولیس امسال توانست تمام رکورد‌های خوب را به نام خود کسب کند. رکورد بهترین خط دفاع، بهترین خط حمله، بیشترین تفاضل گل و ... تمام این‌ها افتخاراتی بود که در سال ۹۶ رقم خورد.

الهلال بدترین اتفاق سال بود

در مجموع سال خوبی را سپری کردیم، اما اگر بخواهیم از بدترین اتفاق یاد کنیم، درست زمانی که پرسپولیس اوج گرفته بود تا لیگ قهرمانان آسیا را فتح کند، آن داستان ریزه‌اسپور در آستانه دیدار حساس با الهلال پیش آمد و تاثیر منفی روی تیم گذاشت، اما به هر حال این اتفاقات گذشت. از طرفی حکم‌های سنگین فیفا هم علیه باشگاه باعث شد تا سال سختی را تجربه کنیم که تنها یکی از این پرونده‌ها بالغ بر ۹ میلیارد برای باشگاه آب می‌خورد، اما توانستیم بخش عمده‌ای از این مشکلات را حل کنیم. البته جا دارد که از درایت وزیر محترم ورزش و جوانان و مسئولان این وزارت خانه و همچنین همدلی اعضای هیئت مدیره باشگاه هم تشکر کنم که در حل کردن این مشکلات ما را یاری کردند.

پرونده‌های مان را می‌بندیم

خدا را شکر که توانستیم خطر‌های جدی را از باشگاه پرسپولیس دور کنیم و در حال حاضر شاید به تعداد انگشتان یک دست پرونده‌هایمان در فیفا باقی مانده است. همه ما در تلاش هستیم. روز پنجم فروردین تیم وکلای ما به سوییس و مقر فیفا خواهند رفت تا پرونده گولچ را تمام کنند و در مورد سایر پرونده‌های دیگر هم صحبت کنند. اگر با همین شکل جلو برویم تا پایان تابستان همه پرونده‌ها در فیفا را خواهیم بست و به نوعی از شر این پرونده‌ها خلاص می‌شویم تا دیگر خطر خارجی پرسپولیس را تهدید نکند.

قهرمانی و ستاره

به هر حال قهرمانی پرسپولیس در لیگ و حضور در بین چهار تیم برتر آسیا از جمله اتفاقات خوبی بود که رقم خورد. همچنین یکی دیگر از دستاورد‌های ۹۶ این بود که موفق شدیم مجوز حک شدن ستاره روی لوگوی باشگاه پرسپولیس را بگیریم. موضوعی که خواسته هواداران بود و این هم از کار‌های بزرگ و اتفاقات خوبی بود که امسال رقم زدیم.

قهرمانی در آسیا

شروع ۹۷ با تثبیت شدن قهرمانی پرسپولیس در لیگ همراه خواهد بود تا جشن قهرمانی با شکوهی را بگیریم. امیدوارم بتوانیم همین روند را هر سال ادامه دهیم. همچنین در برنامه داریم تا جشن با شکوهی را در ابتدای سال با حضور خانواده بزرگ پرسپولیس برگزار کنیم. قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا هدف و برنامه اصلی ما است و از ابتدای راه ما برای رسیدن به این هدف تلاش خواهیم کرد. امیدواریم بتوانیم با همدلی به این هدف بزرگ برسیم چرا که با کادر بازیکنان و کادر فنی که داریم این هدف دور از دسترس نیست و برای کسب این عنوان خواهیم جنگید. البته برنامه ویژه‌ای هم داریم تا بتوانیم جام حذفی را هم امسال در کنار سایر جام‌ها کسب کنیم.

تمدید قراردادها

تمدید قرارداد سه بازیکن نهایی شده است و از دوم فرودین که بازیکنان به تمرینات باز می‌گردند مذاکرات با سایر نفرات انجام خواهد شد و مشکلی از این بابت نداریم چرا که همه آنها به حضور در پرسپولیس راضی هستند و برای تمدید قرارداد هم آماده‌اند.

۶ ۵  
آی اسپورت
2018-03-21 13:57:00
نظر دهید

۵ نظر
مرتضی
چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۵:۰۶
با هدفت
۱
موراتا
چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۶:۱۴
پرسپولیس برای قهرمانی آسیا به اندازه کافی مهره نداره حداقل یک هافبک دفاعی و یک فوروارد لازم داره
۵
داود
چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۶:۴۰
فعلا هدفتو بزار رفتن به مرحله بعد پرفسور...خخخ
۱
مجید
چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۸:۰۲
شنگوله یا نشئه است...احتمالا مثل مدیران نجومی بگیر چند میلیادری خودش برای خودش پاداش قهرمانی در آسیا رو جلوتر برداشت کرده..
مجید
چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۸:۰۲
شنگوله یا نشئه است...احتمالا مثل مدیران نجومی بگیر چند میلیادری خودش برای خودش پاداش قهرمانی در آسیا رو جلوتر برداشت کرده..
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر