فهرست
اتفاق روز؛ خداحافظی میثاقی با نود
اتفاق روز؛ خداحافظی میثاقی با نود

اتفاق روز؛ خداحافظی میثاقی با نود

آی اسپورت -  محمدحسین میثاقی با شیرین فراز کرمانشاه در فوتبال ایران شناخته شد. او گزارشگر بازی های شیرین فراز بود و همان سال وارد برنامه نود شد. او شروع به ساختن آیتم برای برنامه نود کرد و کم کم به عصای دست عادل تبدیل شد. میثاقی در نود پله های ترقی را یکی یکی و با سرعت طی کرد و به یکی از گزارشگر های محبوب صدا و سیما تبدیل شد. او حالا دیگر در برنامه نود حضور ندارد و با شروع لیگ هجدهم برنامه فوتبال برتر را اجرا می کند و سعی می کند مستقل باشد. او البته همچنان برنامه فوتبال ۱۲۰ را اجرا می‌کند و در آن برنامه با فردوسی پور همکاری دارد. بی شک میثاقی پس از فردوسی پور محبوب ترین گزارشگر ورشی شبکه سه و صدا و سیما است. پیش از این مزدک میرزایی و بهزاد کاویانی که از نود جدا شدند دیگر آن توفیق سابق را نداشتند و حال باید دید میثاقی می تواند از پس چالش جدیدش بر بیاید یا خیر.

 

خبرآنلاین

۷ ۴  
آی اسپورت
2018-08-27 09:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
حسون
دوشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۷، ۱۱:۰۲
فردوسی پور خیلی وقته دیگه از رسالت رسانه ایش دور شده است. ان شاءالله محمدحسین جاشو میگیره. فقط خدا کنه راه فردوسی پور رو نره.
۵ ۱
حرف حساب
دوشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۷، ۱۴:۳۸
همشون نوچه و جیره خوار کیروش هستند! برن به درک!
۲
محمد
دوشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۷، ۱۳:۴۱
میثاقی خیلی مارمولکه
۴
معین
دوشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۷، ۱۴:۰۶
توفیق کدوم توفیق ؟؟ بهزاد کاویانی که همش نقش بلندگوی متحرک برای علی اقا پروینو بازی میکرد همونجا که علی آقای نازنین همیشه میگفت تیم حریف تیم خوبیه تیم جوونیه منم الان از اسماعیل حلالی راضی نیستم مزدک هم که بیست سال تموم نظرسنجی پیامکی رو می خوند آ خه اینا رو میگن توفیق!؟؟
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر